Firma Bury z nowymi ciężarówkami MAN TGX NG

Bury Lublin MAN Truck

Firma Bury sp. z o.o. odbiera 20 pojazdów MAN TGX 18.510 nowej generacji.

 

W dniu 22.10 w siedzibie firmy Bury w Lublinie odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów ciężarowych MAN TGX 18.510 4x2 BLS nowej generacji.
W uroczystości udział wzięli Marc Martinez, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska, senator Jacek Bury, właściciel firmy Bury sp. o.o. oraz Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. produktu i sprzedaży ciężarówek w MAN Truck & Bus Polska.

- Dziś przekazujemy 20 pojazdów MAN TGX nowej generacji, naszemu klientowi, wieloletniemu partnerowi biznesowemu i przyjacielowi. Gratuluję wyboru. Są to zarówno w Polsce jaki i w Europie jedne z pierwszych pojazdów nowej generacji. Bardzo się cieszę, że trafiają do firmy Bury, której znakiem charakterystycznym jest nowoczesny i niezawodny tabor i troska o komfort pracy kierowcy. Jestem przekonany, że pojazdy świetnie się sprawdzą w codziennej pracy na dalekich trasach, na jakich operuje firma - powiedział podczas przekazania Marc Martinez, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Nowa generacja pojazdów ciężarowych MAN została stworzona przede wszystkim z myślą o kierowcy i jego komforcie pracy jak również dając właścicielom firm transportowych idealne narzędzie pracy pozwalające na znaczące oszczędności i jeszcze niższe TCO.
Grupa Bury oraz firma MAN Truck & Bus Polska współpracują ze sobą od ponad 10 lat. We flocie lubelskiego przewoźnika znajduje się ponad 140 pojazdów ciężarowych MAN, w tym ok. 100 ciągników siodłowych. Firma specjalizuje się w transporcie warzyw i owoców z południa Europy, głównie z Hiszpanii, Grecji, Włoch, Portugalii, ale też ładunków z Francji, Anglii, Niemiec, Ukrainy i Rumunii.

Od roku 2011 firma Bury jest również partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska, posiada stacje serwisowe w Lublinie oraz Radomiu.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL