Sprintery niebezpieczne? Konieczna wizyta w serwisie

Sprinter OM651

Kampania naprawcza Mercedes-Benz Sprinter.

 

Mercedes-Benz Polska, powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes, typ 910 Sprinter, wyprodukowanych w Niemczech, z napędem na przednie koła z silnikiem wysokoprężnym OM651, w razie kolizji czołowej może dojść do uszkodzenia tzw. stopnia końcowego świec żarowych. Może to prowadzić do zwarcia i pożaru.

Debiut jednostki napędowej OM651 miał miejsce w 2011 roku. Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są 1402 pojazdy.

Właściciele samochodów zostaną poinformowani o prowadzonej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu wyposażenia pojazdów w obudowę osłaniającą stopień końcowy świec żarowych oraz podłączenia ich zasilania do bezpiecznika pirotechnicznego.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Mercedes-Benz Polska pod numerem infolinii: 00 800 9 777 7777 lub tel. 22 354 40 01.

Przeczytaj też:
Ford Transit w specyfikacji N2 - pięciotonowa mała ciężarówka

Nowy model o dopuszczalnej masie całkowitej 5 ton i maksymalnej ładowności do 2500 kilogramów to najpotężniejszy tranzyt, jaki Ford kiedykolwiek oferował.

 

MAN TGE w służbie Komendy Stołecznej Policji (zdjęcia)

Policjanci z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji odebrali 23 ambulanse MAN TGE.

 

Ford Polska z nowym prezesem

Ford Polska informuje, że z dniem 1 września 2020 roku nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa i dyrektora zarządzającego.

 

Elektryczny MAN TGE do transportu pieniędzy ma zasięg do 130 kilometrów

Pierwszy na świecie opancerzony furgon do transportu pieniędzy z napędem elektrycznym został na początku sierpnia przekazany klientowi.

 

MAN TGE dostępny w wersji 5,5 ton 4x4

Nowe warianty MAN TGE są już gotowe do produkcji. 

 

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje nowego mini-kampera

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje pierwsze rysunki i informacje na temat modelu będącego następcą VW Caddy Beach.

 

MAN-a eTGE na testach w GEFCO Polska

GEFCO Polska prowadzi testy w pełni elektrycznego auta dostawczego MAN eTGE.

 

MAN TGE dla polskiego wojska

W dniu 7 lipca br. firma MAN Truck & Bus Polska podpisała umowę na dostawę samochodów małej ładowności wysokiej mobilności, która była wynikiem postępowania przetargowego dla 3. Regionalnej Bazy Logistycznej. Zamówienie obejmuje 52 samochody z opcja rozszerzenia na kolejne 48 sztuk.

 

Volkswagen Grand California - samochód z polskiej fabryki

Powstająca w polskiej fabryce Volkswagena we Wrześni Grand California, jest bez wątpienia największym pojazdem kempingowym oferowanym przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL