MAN Truck otwiera kolejny serwis na Ukrainie

MAN Truck Żytomierz

W dniu 26 sierpnia br., na Ukrainie, otwarto ósme centrum serwisowe MAN Truck & Bus Agrotrakservice. Punkt znajduje się w Żytomierzu.

 

Otwarcie autoryzowanego centrum serwisowego MAN Truck & Bus w Żytomierzu zbiegło się z prezentacją ciężarówki MAN TGX NG. Prezentacja w Żytomierzu była ostatnim punktem objazdu nowych ciężarówek samochodowego po 10 ukraińskich miastach.

Nowe centrum serwisowe MAN Truck w Żytomierzu, imponuje nie tylko wielkością, ale także możliwościami. Powierzchnia budynku głównego wraz z warsztatami to 3020 m2. Magazyn części zamiennych zajmuje powierzchnię 310 m2. A powierzchnia całego przedsiębiorstwa Agrotrakservice, wraz z parkingiem dla samochodów ciężarowych sięga 2,5 ha.

Nowa autoryzowana stacja serwisowa ma trzy 25-metrowe kanały inspekcyjne wyposażone w pięć 16-tonowych podnośników. Zainstalowano tutaj linię diagnostyczną z najnowocześniejszym sprzętem niemieckiej firmy MAHA. Stacja wyposażona jest w 4 podnośniki o łącznym udźwigu 60 ton, a także w mobilne podnośniki kolumnowe z sześcioma autonomicznymi podporami o udźwigu 7,5 tony każda.

Nowy punkt serwisowy MAN na Ukrainie świadczy standardowe usługi obsługi pojazdów ciężarowych, jakie dotyczą wszystkich autoryzowanych placówek, ale też prowadzi usługi dodatkowe: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów, przyczep i naczep; naprawa samochodów ciężarowych i autobusów MAN; naprawa i diagnostyka układów hamulcowych; sprawdzenie i regulacja ustawienia i zbieżności kół; diagnostyka oprogramowania elektroniki autobusów i samochodów ciężarowych; naprawa i diagnostyka silników i zespołów, układów pomocniczych; naprawa i konserwacja tachografów oraz wiele innych.

Aleksandra Ostapowicz, dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Ukrainie podkreślił podwójną wagę wydarzenia w Żytomierzu: pierwsze z nich to otwarcie dużego, bardzo nowoczesnego centrum obsługi pojazdów użytkowych. Drugim zaś jest wprowadzenie na rynek ukraiński ciężarówki nowej generacji - MAN TGX.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL