Obsługa ciężarówek Volvo Trucks w dalekich rejonach Rosji

Volvo Trucks Rosja

W celu poszerzenia zakresu usług serwisowych dla samochodów ciężarowych Volvo Trucks Rosja otwiera punkty serwisowe w odległych i trudno dostępnych regionach Rosji.

 

Status Partnera Serwisowego otrzymała firma Volvo Vostok. Zgodnie z umową Partnerzy Serwisowi mają dokładnie takie same prawa i obowiązki, jak pełnoprawne warsztaty marki Volvo Trucks. Jednocześnie, ze względu na specyfikę pracy na terenach słabo zaludnionych, odległych i niedostępnych, o małej populacji samochodów ciężarowych Volvo Trucks, zdecydowano o obniżeniu wymagań kwalifikacyjnych dla całej powierzchni budynku i obszaru napraw Partnera Serwisowego. W szczególności obecność dwóch stanowisk naprawczych uznano za wystarczającą.

Obecnie status Partnera Serwisowego Volvo Trucks w Rosji otrzymały następujące stacje:

- Global Craft (Neryungri),
- Baikal Auto Truck (Magadan),
- Truck Service (Blagoveshchensk),
- Dołączy do nich dwóch partnerów: LLC Ferronordic Machines w Yuzhno-Sakhalinsk i Koryazhma (region Archangielsk),
- Volvo Vostok (Kaługa).

Nikolay Cheburkin, dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej i Rozwoju Sieci Serwisowej Volvo Trucks Rosja komentuje: - absolutnymi priorytetami naszych działań serwisowych są profesjonalizm personelu i efektywność pracy w celu zwiększenia niezawodności samochodów Volvo Trucks. Wraz z wprowadzeniem statusu Partnera Serwisowego, zmierzamy do większego nasycenia naszych sieci serwisów Volvo i jeszcze bardziej zbliżamy się do klientów pracujących w małych miejscowościach, odległych i trudno dostępnych regionach kraju. Wszyscy Partnerzy Serwisowi są upoważnieni do dostarczania oryginalnych części zamiennych, a także do wykonywania przeglądów, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów ciężarowych Volvo Trucks, przygotowania przedsprzedażowego i wysyłki nowych pojazdów do klientów.

Przeczytaj też:
Volvo FH ponownie we flocie Pawtrans

Do współpracy z Volvo Trucks Pawtrans wraca po trzech latach przerwy i pozytywnych testach.

 

Rusza sprzedaż nowych samochodów ciężarowych Volvo Trucks

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo Trucks, których sprzedaż w Polsce właśnie się zaczyna, zostały zaprojektowane z myślą o umożliwieniu kierowcom wykonywania swojej pracy w sposób maksymalnie efektywny, bezpieczny i odpowiedzialny.

 

Polska premiera nowej gamy Volvo Trucks Czas szwedzkich bohaterów nadchodzi - nowa gama ciężarówek Volvo Trucks (zdjęcia)

Polska premiera nowej gamy samochodów ciężarowych Volvo Trucks, szkolenie w ramach akcji Profesjonalni Kierowcy, targi 4Poland - to trzy imprezy Volvo Trucks Polska , które niemal równocześnie odbyły się w tym tygodniu na Autodromie Jastrząb.

 

Nowe Volvo FH z pakietem I-Save daje oszczędności w zużyciu paliwa nawet do 10 procent

Nowe Volvo FH z I-Save wchodzi w skład nowej europejskiej oferty Volvo Trucks wprowadzonej wiosną 2000 roku.

 

Pierwsze Volvo FH LNG w okolicy Moskwy

Na początku lipca w Volvo Group Truck Center Moskwa-Południe w Domodiedowie uroczyście przekazano ciągniki siodłowe Volvo FH LNG . Ciężarówki trafiły do ​​cementowozu ACR z regionu moskiewskiego.

 

Ciężarówki z historią - Volvo F16 z przebiegiem 3,8 miliona kilometrów

Firma transportowa w Wulkaprodersdorf która używała ciężarówkę odsprzedała ja potem do Grecji. Teraz odkupiła ją po 17 latach z przebiegiem 3 760 000 kilometrów.

 

Dziesięć lat temu Volvo Trucks wprowadziło na rynek Volvo FMX ciężarówkę dla segmentu budowlanego

Dzięki wielu innowacyjnym Volvo FMX jest jednym z najważniejszych graczy w branży budowlanej.

 

Nowatorski projekt Volvo Trucks LIGHTS

W Stanach Zjednoczonych, gdzie ponad 70 proc. wszystkich towarów codziennego użytku przewożonych jest samochodami ciężarowymi, powstał projekt, który może zmienić oblicze tamtejszego transportu.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL