Najlepsza ciężarówka, najlepszy van i najlepszy autobus w Niemczech

MAN Truck

Marka pojazdów MAN wygrywa 10 kategorii w konkursie ETM Awards 2020.

 

Koncern MAN Truck & Bus wygrał w plebiscycie 2020 ETM Awards, w którym wyłoniono najlepsze marki wśród pojazdów użytkowych w Niemczech - MAN wygrał w 10 z 16 kategorii, donosi Autocenter.

Konkurs ankietowy 2020 ETM Awards został zorganizowany przez DEKRA (organizację ekspercką w dziedzinie bezpieczeństwa w motoryzacji) wraz z niemieckimi wydawnictwami Trans Aktuell, Lastauto Omnibus i Fernfahrer, które specjalizują się w tematyce związanej z pojazdami użytkowymi - na ich wezwanie odpowiedziało ogromna liczba czytelników. Ponad 250 pojazdów użytkowych zostało nominowanych do nagród w 16 kategoriach - od minibusów po ciężkie ciężarówki i autokary.

Zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas ETM Awards 2020. Firma MAN Truck & Bus zajęła dziesięć pierwszych miejsc

Marka MAN zwyciężyła we wszystkich trzech kategoriach pojazdów elektrycznych: MAN eTGE był najlepszym elektrycznym vanem, MAN Lion's City 12 E najlepszym autobusem elektrycznym, MAN eTGM najlepszym elektrycznym samochodem ciężarowym.

Autobusy MAN otrzymały również trzy główne nagrody. MAN Lion's City G, MAN Efficient Hybrid zwyciężył w kategorii autobusów miejskich. MAN Lion's Intercity był najlepszy w kategorii autobusów międzymiastowych, a MAN Lion's Coach, zwycięzca międzynarodowego konkursu Coach of the Year 2020, zajął pierwsze miejsce w kategorii "coach".

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL