Schmitz Cargobull wygrywa w kategorii najlepsza przyczepa i zabudowa chłodnicza. Krone - najlepsza naczepa firanka

EWT naczepa chłodnia

Po raz 24 czytelnicy branżowych publikacji ETM, lastauto omnibus, trans aktuell i FERNFAHRER nagrodzili najlepsze pojazdy użytkowe.

 

Ponad 8100 czytelników niemieckich branżowych publikacji FERNFAHRER, lastauto omnibus i trans aktuell oddało swoje głosy w plebiscycie czytelników ETM image award.

Najlepsza marka 2020 - naczepy

- Czytelnicy podjęli naprawdę mądrą decyzję, głosując na naczepę S.KO COOL SMART. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz dziewiąty zostaliśmy uznani za najlepszą markę. Ta nagroda jest wyrazem uznania nie tylko dla naszych produktów i usług zorientowanych na klienta, ale także dla niezawodności i innowacyjności naszych pracowników - powiedział Andreas Schmitz, CEO Schmitz Cargobull AG.

- Własny agregat chłodniczy podnosi naszą przewagę technologiczną i pozostaje jedynym urządzeniem na rynku wyposażonym w najnowocześniejszy silnik Common Rail z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nowa generacja agregatów chłodniczych zmniejsza zużycie paliwa nawet o 10% w porównaniu z poprzednikiem. Byliśmy również jednymi z pierwszych, którzy spełnili wymogi przepisów dotyczących emisji "Stage V" - dodaje Schmitz.

Z kolei firma Krone zajęła, podobnie jak w roku ubiegłym, pierwsze miejsce w kategorii "naczepa kurtynowa". Zaś 43 procent uczestników głosowało również na firmę Krone w kategorii "zabudowy chłodnicze", co dało firmie Krone 2. miejsce. W plebiscycie doceniono również oś Krone, gdzie Krone zajęło 3. miejsce.

- Postrzegamy wynik tej ankiety, wśród czytelników, jako cenny impuls motywacyjny w trudnych czasach. Nasze twierdzenie jest bardzo proste: jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy nasi klienci są zadowoleni - powiedział Stefan Oelker, kierownik ds. Marketingu w firmie Krone.

Zwycięskie marki zostały wyłonione w 26 różnych kategoriach we współpracy z DEKRA. Czytelnicy sami oceniają wizerunek marki i jakość produktu. Nagrody te stanowią ważny wskaźnik dla branży, biorąc pod uwagę, że wyniki ankiety są namacalnym dowodem opinii i preferencji klientów.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL