Używane DAF-y kupisz w Pradze

DAF Used Trucks Praga

W Pradze otwarto nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF, oferujące stały wybór ponad 200, młodych rocznikowo, używanych samochodów ciężarowych DAF.

 

DAF Used Truck Centre jest zlokalizowane bezpośrednio przy Prague Ring (D0, zjazd 19). Wszystkie pojazdy dostępne w nowym DAF Used Truck Center Prague pochodzą od organizacji DAF, PACCAR Financial i PacLease.

Prawie wszystkie ciężarówki oferowane przez DAF Used Truck Centre w Pradze mają etykietę First Choice. Oznacza to, że te ciężarówki DAF, zaprojektowane do obsługi co najmniej 1 600 000 kilometrów, mają jeszcze pełne życie, ponieważ mają mniej niż pięć lat, przejechały nie więcej niż 600 000 kilometrów i zawsze były odpowiednio konserwowane. Samochody ciężarowe First Choice przeszły kontrole techniczne obejmujące ponad 200 pozycji, są w doskonałym stanie i opcjonalnie oferowane są z pełną gwarancją lub gwarancją na układ napędowy. Ciężarówki First Choice mogą być również finansowane przez PACCAR Financial i mogą być dostarczane z umową MultiSupport Repair and Maintenance.

Oprócz około 200 europejskich dealerów firmy DAF, którzy sprzedają używane samochody ciężarowe First Choice, istnieją oficjalne centra używanych pojazdów ciężarowych firmy DAF w Budapeszcie, pod Warszawą i w Lyonie.

- Nasze nowe centrum używanych samochodów ciężarowych w Pradze koncentruje się całkowicie na sprzedaży "młodych" używanych samochodów ciężarowych DAF - wyjaśnia Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe i odpowiedzialny za DAF Used Trucks.

Przeczytaj też:
Pod Warszawą otwarto nowy serwis ciężarówek

W dniu 3 sierpnia 2020 oficjalnie otwarto nowy serwis i punkt sprzedaży m.in. używanych ciągników siodłowych, nowych autokarów Irizar oraz części Grupy Wanicki. Nowy oddział znajduje się pod Warszawą, w miejscowości Sobiekursk w gminie Karczew.

Najlepiej sprzedająca się ciężarówka DAF

Gdy w Europie kryzys i poziom sprzedaży ciężarówek spada. Producenci szukają rynków zbytu na innych kontynentach.

 

DAF Trucks dostarcza 44 śmieciarki

Firma DAF Trucks dostarczyła 44 w pełni wyposażone miejskie pojazdy sanitarne do Belgradu, stolicy Republiki Serbii. Zabudowane podwozia to modele DAF LF i CF w różnych konfiguracjach.

 

Król Holandii Willem-Alexander z wizytą w zakładach DAF Trucks (zdjęcia)

W czwartek 25 czerwca król Willem-Alexander złożył roboczą wizytę w DAF Trucks w Eindhoven. Wizyta dotyczyła wpływu pandemii koronawirusa na przemysł motoryzacyjny.

 

Nowa generacja systemu awaryjnego hamowania w DAF

Firma DAF Trucks wprowadza ulepszony system AEBS dla pełnej gamy modeli LF, CF i XF.

 

DAF Trucks ponownie zwiększa produkcję samochodów ciężarowych

Fabryki DAF Trucks w Eindhoven (Holandia), Westerlo (Belgia) i Leyland (Wielka Brytania) zwiększają działalność produkcyjną.

 

Dwieście nowych DAF-ów dla służb komunalnych

Firma Renewi zajmująca się odpadami otrzymała ostatnio pierwsze, z zamówionej partii 200 ciężarówek DAF, samochody do użytku w regionie Beneluksu.

 

Ciężarówki DAF CF i XF w nowych konfiguracjach napędów. Dodatkowy napęd do ciągników siodłowych

Modele CF i XF dostępne z dołączanym napędem przedniej osi za pomocą jednego przycisku na desce rozdzielczej.

 

Wynajem samochodów ciężarowych w 2020 roku

Co czeka rynek transportu w tym roku oraz jak powyższe wpłynie na sektor wynajmu pojazdów użytkowych?

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL