DAF Trucks dostarcza 44 śmieciarki

DAF CF Śmieciarka

Firma DAF Trucks dostarczyła 44 w pełni wyposażone miejskie pojazdy sanitarne do Belgradu, stolicy Republiki Serbii. Zabudowane podwozia to modele DAF LF i CF w różnych konfiguracjach.

 

Pojazdy firmy DAF stanowią obecnie połowę floty 200 miejskich pojazdów sanitarnych w Belgradzie. Decyzja o ponownym wyborze DAF Trucks w przetargu została podjęta na podstawie trzech kluczowych elementów: udokumentowanych osiągnięć w zakresie obsługi, niezawodności floty oraz faktu, że firma sprzątająca Gradska Ćistoća może kupować i serwisować w pełni wyposażone pojazdy, w tym nadwozia i sprzęt bezpośrednio u lokalnego dealera.

Firma Gradska Ćistoća jest odpowiedzialna nie tylko za wywóz wszystkich odpadów z gospodarstw domowych w Belgradzie, ale także za sprzątanie ulic i utrzymywanie przejezdności dróg w czasie opadów śniegu. Oprócz pojazdów do zbiórki śmieci wyposażonych w drzwi załadunkowe tylne, boczne i górne o pojemności 18 i 22 m3. Zamówienie obejmuje również autocysterny do zraszania ulic oraz zamiatarki, które zimą można łatwo przekształcić w pługi śnieżne.

- Nigdy wcześniej, w Serbii, nie mieliśmy zamówienia o takiej wielkości. Wspólnie z dealerem DAF Braca Crnomarkovic dostarczyliśmy kompletny pojazd, który idealnie odpowiada potrzebom Gradska Ćistoća. Ta miejska firma sprzątająca dysponuje obecnie flotą około 100 pojazdów DAF, które pracują nad utrzymaniem czystości na ulicach Belgradu. I to jest coś, z czego jesteśmy niezwykle dumni - komentuje Richard Zink, członek zarządu firmy DAF Trucks odpowiedzialny za marketing i sprzedaż.

Przeczytaj też:
Pierwszy nowy MAN TGX wydany na Wyspach ma napęd 6x2 i bogate wyposażenie

Firma Abacus Logistics odebrała pierwszy w Wielkiej Brytanii ciągnik MAN TGX nowej generacji.

 

Pod Warszawą otwarto nowy serwis ciężarówek

W dniu 3 sierpnia 2020 oficjalnie otwarto nowy serwis i punkt sprzedaży m.in. używanych ciągników siodłowych, nowych autokarów Irizar oraz części Grupy Wanicki. Nowy oddział znajduje się pod Warszawą, w miejscowości Sobiekursk w gminie Karczew.

Nowe MAN-y TGX w kabinie GX z silnikami 510 KM

Lublin był drugim miastem, w którym odbyło się uroczyste przekazanie ciągników siodłowych MAN TGX nowej generacji.

 

Najlepiej sprzedająca się ciężarówka DAF

Gdy w Europie kryzys i poziom sprzedaży ciężarówek spada. Producenci szukają rynków zbytu na innych kontynentach.

 

Pierwszy klient odebrał nowego MAN-a TGX (zdjęcia)

Marc Martinez, prezes Zarządu, dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Polska przekazał kluczyki do pierwszego MAN TGX nowej generacji.

 

Używane DAF-y kupisz w Pradze

W Pradze otwarto nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF, oferujące stały wybór ponad 200, młodych rocznikowo, używanych samochodów ciężarowych DAF.

 

MAN TGX nowej generacji - prezentacje dla klientów

We wszystkich Truck Center MAN Truck & Bus Polska trwają prezentacje MAN TGX nowej generacji.

Poznajemy aktywny tempomat PCC

Zużycie paliwa przez ciężkie samochody stale się zmniejsza. Na przykład Nowy Actros na drogach szybkiego ruchu i autostradach zużywa nawet o trzy procent paliwa mniej, niż jego poprzednik. W ruchu podmiejskim obniżenie zużycia paliwa sięga nawet pięciu procent.

 

MAN TGX nowej generacji - czego nie zobaczycie na zewnątrz

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL