Ciężarówki z historią - Volvo F16 z przebiegiem 3,8 miliona kilometrów

Volvo F16

Firma transportowa w Wulkaprodersdorf która używała ciężarówkę odsprzedała ja potem do Grecji. Teraz odkupiła ją po 17 latach z przebiegiem 3 760 000 kilometrów.

 

Stary ciągnik siodłowy Volvo powrócił do Wulkaprodersdorf do swojego pierwszego właściciela. Pojazd został zakupiony 30 lat temu i używany przez 13 lat w transporcie lokalnym i dalekobieżnym. Mając około 1,5 miliona kilometrów ciężarówka została wystawiona na sprzedaż i pojechała do Grecji.

Volvo F16 było używane w Salonikach i był często widziane przez turystów. Służyło do transportu cytrusów.

Niedawno samochód pojawił się w internecie i był na sprzedaż. Syn właściciela firmy transportowej powiedział z Niemiec zauważył ogłoszenie i powiedział - kiedyś był nasz, musimy go zabrać do domu. Jakie było ich dziwienie, gdy w schowku znaleźli jeszcze oryginalna niemiecka instrukcję obsługi pojazdu.

Pojazd przejechał 3 760 000 kilometrów - i to bez zmiany silnika. Ciężarówka trafiła do renowacji, należy jej się po tylu latach bezawaryjnej pracy. Podobno na rynku są jeszcze nowe części zamienne do tego modelu.

Fot. burgenland.at

Przeczytaj też:
Pierwsze Volvo FH LNG w okolicy Moskwy

Na początku lipca w Volvo Group Truck Center Moskwa-Południe w Domodiedowie uroczyście przekazano ciągniki siodłowe Volvo FH LNG . Ciężarówki trafiły do ​​cementowozu ACR z regionu moskiewskiego.

 

Dziesięć lat temu Volvo Trucks wprowadziło na rynek Volvo FMX ciężarówkę dla segmentu budowlanego

Dzięki wielu innowacyjnym Volvo FMX jest jednym z najważniejszych graczy w branży budowlanej.

 

Nowatorski projekt Volvo Trucks LIGHTS

W Stanach Zjednoczonych, gdzie ponad 70 proc. wszystkich towarów codziennego użytku przewożonych jest samochodami ciężarowymi, powstał projekt, który może zmienić oblicze tamtejszego transportu.

 

Volvo FH w wersji McLaren - oferta specjalna używanych ciężarówek

Centrum Używanych Samochodów Volvo Trucks oferuje flotę 24 ciągników Volvo FH 4x2 o wyjątkowo niskim przebiegu z kabinami Globetrotter XL.

 

Daimler planuje zwiększyć produkcję ciężarówek do normalnego poziomu. Eksperci są sceptyczni

Członek zarządu Martin Daum widzi pierwsze oznaki szybkiego ożywienia na rynku. Jednak niektórzy eksperci nie są tak pewni siebie jak ich szef.

 

Hybrydowe autobusy Volvo pojadą szybciej i dłużej

Nowe autobusy Volvo - serii "S-Charge’" z napędem hybrydowym, mogą teraz jeździć cicho i bezemisyjnie na napędzie elektrycznym przy wyższych prędkościach i na dłuższym dystansie.

 

Nowe Volvo FH16 - wysoka moc w ekskluzywnym opakowaniu (video)

Nowa generacja Volvo FH16 to wszystkie najnowsze technologie skupione w jednej ciężarówce.

 

Nowe Volvo FMX większa wytrzymałość w nowej większej kabinie (video)

Volvo Trucks wprowadziła na rynek nowe Volvo FMX z całkowicie nową kabiną, zwiększoną ładownością i innowacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa.

 

Nowe Volvo FM - nowa kabina. Dodatkowy metr wewnętrznej przestrzeni (video)

Volvo Trucks wprowadziła na rynek nową generację Volvo FM.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL