Pierwsze 20 sztuk nowych MAN TGX dla Grupy Bury

Marc MARTINEZ MAN Truck

Firma MAN Truck & Bus Polska ma kolejny powód do zadowolenia. W dniu 01.07.2020 w Warszawie, prezes firmy MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez oraz senator Jacek Bury, właściciel Grupy Bury podpisali umowę na 20 ciągników MAN nowej generacji.

 

Zamówione, przez Grupę Bury, pojazdy to ciągniki siodłowe MAN TGX 18.510 4x2 BLS z kabiną GM, które obsługiwać będą trasy z Polski na południe Europy.

- Są to ciężarówki nowej generacji, nowa technologia, nowe rozwiązania ergonomiczne, a przede wszystkim mniejsze spalanie i emisja CO2 do atmosfery. Pojazdy te są bardzo komfortowe i jeszcze bardziej bezpieczne dla kierowcy i innych uczestników ruchu – dbają o człowieka. Jest to pierwszy tak duży kontrakt firmy MAN na nowy model w tym roku. Mam nadzieję, że dzięki tej transakcji poprawimy nasz serwis i przyczynimy się do poprawy jakości i zdrowszego trybu życia nas wszystkich - powiedział podczas podpisania umowy senator Jacek Bury.

- Ciągniki MAN TGX nowej generacji to świetny wybór. Gratuluję Jackowi Buremu decyzji. Nowa generacja pojazdów ciężarowych MAN powstała z myślą o komforcie pracy kierowców oraz oszczędnościach jakie pojazdy mają przynosić właścicielom firm transportowch. Jestem przekonany, że tak właśnie będzie w przypadku firmy Bury - komentuje Marc Martinez.

Grupa Bury oraz firma MAN Truck & Bus Polska współpracują ze sobą od ponad 10 lat. We flocie lubelskiego przewoźnika znajduje się ponad 140 pojazdów ciężarowych MAN, w tym ok 100 ciągników siodłowych. Firma specjalizuje się w transporcie warzyw i owoców z południa Europy, głównie z Hiszpanii, Grecji, Włoch, Portugalii, ale też ładunków z Francji, Anglii, Niemiec, Ukrainy i Rumunii.
Dodatkowo od roku 2011 firma jest partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska, posiada stacje serwisowe w Lublinie oraz Radomiu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL