Asystent kierowcy ciężarówki dla samochodów w leasingu Santander Leasing

Santander Asystent Kierowcy

Spółki Europ Assistance Polska i Aon Polska przygotowały wspólnie pakiet usług dedykowanych kierowcom zawodowym, którzy mają leasing pojazdów ciężarowych w Santander Leasing.

 

W ramach rocznej ochrony dostępna jest asysta prawna, świadczenia rehabilitacji i pomoc w podróży. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zdarzenia mające miejsce w Europie.

W ramach usługi asysta prawna, klienci podróżujący za granicą mają dostęp do nielimitowanej infolinii, gdzie mogą uzyskać informację prawną dotyczącą zagadnień z zakresu różnych dziedzin prawa. Ponadto mogą liczyć na przesyłanie drogą elektroniczną aktualnych aktów prawnych, wzorów umów cywilnoprawnych, wzorów pism procesowych, czy informacji teleadresowych dotyczących: biur podatkowych, sądów, prokuratur, kancelarii adwokackich oraz kancelarii radcowskich.

Oferta skierowana do klientów Santander Leasing obejmuje także ryzyko wystąpienia nieszczęśliwego wypadku i gwarantuje pomoc w organizacji lub organizacji i pokryciu kosztów świadczeń rehabilitacyjnych takich jak np. wizyty u lekarza ortopedy, wizyty pielęgniarki, transportu medycznego, dostawy drobnego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego, organizacji i pokrycia kosztów wypożyczenia lub zakupu drobnego sprzętu medyczno–rehabilitacyjnego, czy organizacji i pokrycie kosztów samej rehabilitacji.

Dodatkowo program zawiera bogaty pakiet usług przydatnych podczas podróży. W przypadku wystąpienia nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, klienci mają zagwarantowane ubezpieczenie kosztów leczenia i pomoc assistance. W pakiecie dostępna jest organizacja i porycie kosztów badań i zabiegów ambulatoryjnych, konsultacji lekarskich, transport medyczny, zakup leków, hospitalizacja, leczenie stomatologiczne, czy naprawa protez. Ponadto ubezpieczenie zapewnia pomoc organizacyjną i pokrycie kosztów transportu ubezpieczonego do kraju zamieszkania, transportu zwłok, poszukiwania i ratownictwa górskim, a także szereg innych świadczeń przydatnych w różnych sytuacjach, które mogą wydarzyć się podczas podróży.

Szeroki pakiet usług assistance podczas podróży zagranicznej to podstawa. Kierowcom, którzy często podróżują z pewnością przydatna będzie infolinia prawna, gdzie w razie potrzeby mają nielimitowany dostęp do informacji. Z kolei koszty pomocy medycznej za granicą w zależności od problemu z jakim się zgłaszamy, mogą obejmować konsultacje lekarską, leczenie ambulatoryjne, transport medyczny, czy hospitalizację. Koszt podstawowej konsultacji lekarskiej w zależności od kraju może wahać się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego warto mieć ubezpieczenie zapewniające wsparcie w organizacji i pokryciu kosztów takiej pomocy – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska Sp. z o.o.

Ubezpieczenie przewiduje również możliwość ubezpieczenia bagażu podróżnego.

Przeczytaj też:
Niebezpieczne zdarzenie polskiej ciężarówki w Hiszpanii

Droga była mokra po deszczu i kierowca stracił kontrolę nad pojazdem. Zestaw stanął w poprzek drogi.

 

Osiemnaście ton za dużo

We wtorek rano, 11 sierpnia 2020 r., policja przeprowadziła kontrolę ciężarówek w rejonie drogi B 327.

 

Kierowca ciężarówki zgłasza pijanego kierowcę

Pijanego kierowcę poruszającego się zygzakiem zgłosił wielkopolskim inspektorom kierowca ciężarówki.

 

Adaptacyjny tempomat nie uchroni od mandatu

Zbyt mała odległość to jedna z dwóch głównych przyczyn wypadków ciężarówek.

 

Kierowca ciężarówki wyprzedził na zwężeniu. Nie udało się, stracił lustro (video)

We wtorek jadąc autostradą D1 w kierunku Pragi kierowca zrobił to na co odważyłoby się niewiele osób.

 

Kierowca ciężarówki aresztowany za zgwałcenie młodszego kolegi

Rumuński trucker zgwałcił swojego kolegę z załogi, młodszego o 25 lat, pod groźbą noża.

 

Kamieniem w ciężarówkę. Kierowca jest bezradny, trudno ustalić sprawców

Widząc rzucony kamień w szybę samochodu, kierowca jest bezsilny - niewiele może zrobić, aby uniknąć uderzenia.

 

Kradzież pieniędzy z ciężarówek - profesjonalne zachowanie sprawców

W poniedziałek 27 lipca 2020 r. o godzinie 05:17 z kabiny kierowcy ciężarówki zaparkowanej na parkingu supermarketu na Südring skradziono czterocyfrową kwotę w gotówce.

 

Przez błąd kierowcy ciężarówki gabaryt utknął na drodze na dziesięć dni

Jak on to zrobił? W jaki sposób kierowca zestawu ponadnormatywnego, z 60-metrowymi łopatami turbiny wiatrowej, pomylił zjazdy.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL