Thermo King przedstawia rozwiązanie finansowe premier+ oferując w pakiecie agregat chłodniczy, naczepę i serwis

Premier + Thermo King

Thermo King premier+ łączy agregaty chłodnicze, naczepy, wsparcie serwisowe oraz subskrypcję telematyki z kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie finansowania.

 

Thermo King, lider w dziedzinie rozwiązań kontroli temperatury w transporcie, marka koncernu Trane Technologies, zapowiedziała kompleksowe i elastyczne rozwiązanie premier+ obejmujące całkowicie zintegrowany agregat, naczepę, telematykę oraz serwis w ramach jednej miesięcznej płatności. Rozwiązanie premier+ opracowane w celu zaoferowania klientom wygody bez kompromisów zapewnia bardzo elastyczny i ekonomiczny dostęp do jedno- i wielotemperaturowych naczep wraz ze stałą obsługą oraz w zakresie łączności, konserwacji i napraw.

- premier+ łączy oferty wiodących w branży marek, oddający do dyspozycji klientów kompleksowe i zintegrowane rozwiązania chłodnicze dla transportu wspierane przez najszerszą na rynku sieć dealerów. Rozwiązanie premier+ umożliwi menedżerom flot i właścicielom firm szybkie dostosowanie się do zmian popytu i wykorzystanie pojawiających się możliwości, zapewniając jednocześnie dostęp do pełnych informacji dotyczących całkowitych kosztów eksploatacji oraz ich kontrolę - mówi Donal Cox, kierownik działu handlowego ds. samochodów ciężarowych, naczep i autobusów firmy Thermo King EMEA.

Rozwiązanie premier+ zawiera następujące dodatkowe udogodnienia dla firm transportowych:
- stałe wsparcie zapewniane przez międzynarodową sieć dealerów Thermo King obejmującą ponad 500 punktów serwisowych w 75 krajach
- rozwiązania telematyczne Thermo King z systemem Trailer Assist w standardzie, które udostępniają w czasie rzeczywistym dane dotyczące parametrów naczep wymagane w celu zmiany wykorzystania pojazdu i poprawy czasu bezawaryjnego działania dzięki proaktywnej konserwacji.

Wszystkie te możliwości są dostępne za miesięczną opłatą ponoszoną przez ustalony okres w ramach dostosowanych do potrzeb klienta usług finansowych oferowanych przez firmę TK Financial Solutions.

Przeczytaj też:
Naczepy powoli w górę

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w lipcu 2020 r. 1355 pojazdów.

 

Większa ładowność dzięki czwartej osi. Naczepa Krone z wersją Profi Liner dla Danii

Pierwsza taka naczepa Krone Profi Liner z czterema osiami jeździ już na drogach Danii.

 

Naczepy Kässbohrer w finansowaniu EFL

Należąca do Grupy EFL spółka EFL Finance podpisała list intencyjny z producentem i dostawcą naczep Kässbohrer Polska Sp. z o.o.

 

Mniej ciężarówek - mniej naczep. Schmitz Cargobull, Krone, Wielton - liderzy bez zmian

Naczep przybyło 828 szt. Liczba ich rejestracji po raz kolejny zmniejszyła się i to najszybciej spośród wszystkich rodzajów.

 

Wielton przekazał dwadzieścia zestawów tandemowych firmie Francepol

Firma PTH Francepol, która na rynku działa już od ponad 25 lat i specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym odebrała kolejne zestawy do swojej floty.

 

Rejestracje nowych naczep w kwietniu. Schmitz Cargobull ponownie liderem

W kwietniu 2020 r. rynek nowych przyczep i naczep wszystkich rodzajów, skurczył się o 51,8% r/r. W marcu r/r spadek wynosił nieco mniej, bo 45,6%.

 

Niemieckie firmy transportowe testują hybrydowy agregat Thermo King

Przewoźnicy chwalą agregaty za cichszą pracę urządzeń, mniejszą emisję spalin, a zwrot inwestycji następuje w okresie od czterech do sześciu lat z samego zaoszczędzonego paliwa.

 

Krone z nagrodą - najlepsza marka logistyczna w kategorii naczep i nadwozi

Nagroda jest wynikiem badania czytelników przeprowadzonego przez magazyn branżowy "Logistik heute" oraz Bundesvereinigung Logistik e.V. (BVL) w grudniu 2019 r.

 

Strona internetowa Schmitz Cargobull w nowej odsłonie

Producent naczep Schmitz Cargobull zaprezentował dziś nową strone internetową. Została ona opracowana w oparciu o preferencje klientów.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL