Nowy MAN TGX jest już w Polsce

Nowy MAN TGX w Polsce

Po premierze, która miała miejsce w lutym tego roku, ciężarówki sukcesywnie tafiają do poszczególnych krajów. Dcelowo kanaście nowych modeli MAN TGX trafi do Polski - początkowo, w charakterze floty demonstracyjnej.

 

Od ubiegłego tygodnia do MAN Truck & Bus w Wolicy docierają ciągniki siodłowe MAN TGX nowej generacji. Tu w centrali są oklejane, otrzymują polskie tablice rejestracyjne i następnie rozjeżdżają się po Truck Centrach. Niebawem rozpocznie się oficjalna prezentacja samochodów w poszczególnych regionach kraju.

Nowy MAN TGX

Do Polski zjechały ciągniki siodłowe z silnikami o mocy 510 i 470 KM. Pierwsze, co najbardziej rzuca się w oczy, to przeprojektowane lampy przednie LED oraz obniżona przednia szyba. Wewnątrz na uwagę zasługuje duża przestrzeń podłogi pomiędzy kokpitem a leżanką oraz pojemne schowki górne nad przednią szybą. Samochód jest wygodny i zdaje się być pozbawiony tych wad, na które zwracali uwagę kierowcy użytkujący starsze modele MAN-a. Z pewnością warto zapoznać się z "nowym lwem" co będzie możliwe, już od przyszłego tygodnia.

Przeczytaj też:
Pierwszy nowy MAN TGX wydany na Wyspach ma napęd 6x2 i bogate wyposażenie

Firma Abacus Logistics odebrała pierwszy w Wielkiej Brytanii ciągnik MAN TGX nowej generacji.

 

Nowe MAN-y TGX w kabinie GX z silnikami 510 KM

Lublin był drugim miastem, w którym odbyło się uroczyste przekazanie ciągników siodłowych MAN TGX nowej generacji.

 

Pierwszy klient odebrał nowego MAN-a TGX (zdjęcia)

Marc Martinez, prezes Zarządu, dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Polska przekazał kluczyki do pierwszego MAN TGX nowej generacji.

 

DAF Trucks dostarcza 44 śmieciarki

Firma DAF Trucks dostarczyła 44 w pełni wyposażone miejskie pojazdy sanitarne do Belgradu, stolicy Republiki Serbii. Zabudowane podwozia to modele DAF LF i CF w różnych konfiguracjach.

 

MAN TGX nowej generacji - prezentacje dla klientów

We wszystkich Truck Center MAN Truck & Bus Polska trwają prezentacje MAN TGX nowej generacji.

Poznajemy aktywny tempomat PCC

Zużycie paliwa przez ciężkie samochody stale się zmniejsza. Na przykład Nowy Actros na drogach szybkiego ruchu i autostradach zużywa nawet o trzy procent paliwa mniej, niż jego poprzednik. W ruchu podmiejskim obniżenie zużycia paliwa sięga nawet pięciu procent.

 

MAN TGX nowej generacji - czego nie zobaczycie na zewnątrz MAN TGX nowej generacji spala w teście mniej paliwa - przeczytaj dlaczego?

Aż o 8,2 procent oszczędności może wygenerować nowy MAN TGX. Potwierdziła to trasa w południowych Niemczech.

 

Nowa generacja systemu awaryjnego hamowania w DAF

Firma DAF Trucks wprowadza ulepszony system AEBS dla pełnej gamy modeli LF, CF i XF.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL