DAF Trucks wprowadza unikalną wersję modelu XF. Edycja Unity

DAF XF Unity Edition

Ta unikalna wersja, dostępna w całej Europie, ma bardzo bogatą specyfikację.

Celem akcji jest maksymalnie zadowolić kierowców i jednocześnie zapewnić firmie transportowej najniższe koszty operacyjne, również dzięki standardowej 36-miesięcznej umowie naprawy i konserwacji.

DAF XF Unity Edition

To niezwykła ciężarówka na trudne czasy w transporcie. DAF XF Unity Edition jest dostępny, jako Space Cab i Super Space Cab. Jest napędzany oszczędnym silnikiem PACCAR MX-13 o mocy 480 KM (355 kW). DAF XF Unity Edition jest dostępny jako ciągnik siodłowy oraz podwozia.
Co wyróżnia XF Unity Edition? Charakteryzuje się on, przede wszystkim, malowaniem, ale nie tylko. Specyfikacja wersji Unity różni się w zależności od rynku i obejmuje: fotel kierowcy Luxury Air, dolny materac Xtra Comfort o grubości 15 cm, najbardziej luksusowy system klimatyzacji, imponująco dużą lodówkę DAF oraz radio samochodowe z 6 głośnikami w standardzie. Aby zapewnić maksymalny komfort jazdy, XF Unity Edition jest również wyposażony między innymi w systemy: Predictive Cruise Control i mocny hamulec silnikowy MX.

Kupując DAF-a Unity Edition otrzymujesz 3-letnią umowę serwisową Care +. DAF XF Unity Edition jest dostępny u dealerów DAF w wielu krajach europejskich, jednak specyfikacje ciężarówek różnią się w zależności od rynku.

Przeczytaj też:
Najlepiej sprzedająca się ciężarówka DAF

Gdy w Europie kryzys i poziom sprzedaży ciężarówek spada. Producenci szukają rynków zbytu na innych kontynentach.

 

MAN TGX nowej generacji w testach u klientów (video) Pierwsze 20 sztuk nowych MAN TGX dla Grupy Bury

Firma MAN Truck & Bus Polska ma kolejny powód do zadowolenia. W dniu 01.07.2020 w Warszawie, prezes firmy MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez oraz senator Jacek Bury, właściciel Grupy Bury podpisali umowę na 20 ciągników MAN nowej generacji.

 

Systemy mycia samochodów ciężarowych. Takie automaty mogły by stać na każdym parkingu

Samojezdny mobilny system mycia ciężarówek "Premium ECOWASH" firmy Stark, z okolicy Stuttgartu, ma silnik benzynowy Hondy i może być wyposażony w szczotki 3D.

 

Duże zmiany w rejestracjach nowych samochodów ciężarowych

W maju 2020 r. zarejestrowano 1048 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to mniej o 70% niż rok wcześniej. Niższe wyniki od tych w maju br. zanotowano w 2010 r.( 808 szt.) i w 2009 roku (605 szt.).

 

Pierwsze nowe MAN-y TGX wyjeżdżają z fabryki

Fabryka MAN Truck & Bus w Monachium, która obecnie produkuje nowy model MAN TGX, wydaje już pierwsze ciężarówki.

 

Volvo Trucks dla kierowców ciężarówek

Volvo Trucks Polska we współpracy z Henkel Polska przygotowuje zestawy kosmetyków do higieny osobistej, które wkrótce trafią do kierowców.

 

Instrukcję obsługi ciężarówki Scania możesz mieć na swoim telefonie

Przewodnik kierowcy Scania - to aplikacja pełniąca funkcję cyfrowej instrukcji pojazdu Scania.

 

Ciężarówka w tunelu aerodynamicznym. Mercedes-Benz Actros zyskał dzięki MirrorCam

Aerodynamika ciężarówek jest coraz ważniejszym parametrem w branży transportowej.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL