Więcej kontenerów sanitarnych dla kierowców ciężarówek

krone sanitary containers

W ubiegłym tygodniu w miejscu parkingowym GVZ Bremen uruchomiono nowe kontenery sanitarne z prysznicem i toaletą dla kierowców ciężarówek. Kontenery są teraz dostępne dla wszystkich kierowców ciężarówek do bezpłatnego użytku.

 

Uruchomienie kontenerów zostało zrealizowane z inicjatywy #Logistikhilft we współpracy z GVZ Entwicklungsgesellschaft Bremen i Backhaus. Kolejnymi zwolennikami są Straßenverkehrsgenossenschaft Bremen, Landesverband Verkehrsgewerbe Bremen i miasto Brema.

- Firma Krone wspiera wiele projektów, które ułatwiają codzienne życie kierowców ciężarówek, dlatego byliśmy jednym z pierwszych zwolenników tej inicjatywy. Nie tylko od wybuchu pandemii koronawirusa było jasne, że podstawowa podaż ludności nie może funkcjonować bez branży transportowej, dlatego cieszymy się, że możemy przyczynić się do poprawy codziennego życia kierowców - powiedział Dr Frank Albers, dyrektor zarządzający firmy Krone.

O #Logistikhilft

Krone jest jednym z pierwszych zwolenników kampanii #Logistikhilft, która rozpoczęła się w kwietniu. #Logistikhilft to wspólna inicjatywa Federalnego Ministerstwa Transportu i Infrastruktury Cyfrowej (BMVI), Federalnego Stowarzyszenia Logistyki Transportu Drogowego i Utylizacji Odpadów (BGL), Logistics Alliance Germany (LAG), Fraunhofer IML i stowarzyszenia non-profit DocStop / SaniStop.
#Logistikhilft uważa się za otwartą platformę dla wszystkich dostawców i odbiorców usług transportowych i logistycznych, która z jednej strony promuje istniejące akcje pomocy, a z drugiej tworzy nowe działania. Ponadto powszechnie wiadomo, że #Logistikhilft nie jest działaniem jednorazowym, ale powinno nadal oferować wsparcie tym, którzy go potrzebują.

Przeczytaj też:
Naczepy chłodnie Lamberet we flocie firmy KG Logistics

Lamberet Polska jest częścią Grupy Wanicki, prowadzącej sprzedaż i serwis ciężarówek DAF Trucks, autobusów oraz maszyn rolniczych i budowlanych.

 

Naczepy powoli w górę

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w lipcu 2020 r. 1355 pojazdów.

 

Większa ładowność dzięki czwartej osi. Naczepa Krone z wersją Profi Liner dla Danii

Pierwsza taka naczepa Krone Profi Liner z czterema osiami jeździ już na drogach Danii.

 

Ponad 150 urządzeń sanitarnych w Niemczech dla kierowców ciężarówek

Toaleta w podróży czy prysznic to - podstawowe potrzeby kierowców ciężarówek w transporcie międzynarodowym. Jednak podczas szczytu koronawirusowego wielu kierowców ciężarówek nie mogło korzystać z urządzeń sanitarnych.

 

Schmitz Cargobull oferuje wywrotkę M.KI z izolacją termiczną

Wprowadzając na rynek wywrotkę z izolacją termiczną Schmitz Cargobull rozszerza w ten sposób swoje portfolio o nową opcję zabudowy.

 

Krone z nagrodą - najlepsza marka logistyczna w kategorii naczep i nadwozi

Nagroda jest wynikiem badania czytelników przeprowadzonego przez magazyn branżowy "Logistik heute" oraz Bundesvereinigung Logistik e.V. (BVL) w grudniu 2019 r.

 

Rynek nowych naczep - optymistyczny styczeń

W styczniu 2020 r. rynek nowych przyczep i naczep wszystkich rodzajów, skurczył się o 4,8% w porównaniu z analogicznym miesiącem 2019.

 

EWT Pozkrone Wielton - liderzy nowych naczep

Liderzy nowych naczep bez zmian.

 

Naczepowi liderzy bez zmian, choć z dużymi spadkami

W listopadzie 2019 r. rynek nowych przyczep i naczep wszystkich rodzajów, skurczył się o 15,5% w porównaniu z analogicznym miesiącem ub.r.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL