Systemy mycia samochodów ciężarowych. Takie automaty mogły by stać na każdym parkingu

Mobilna myjnia dla ciężarówek

Samojezdny mobilny system mycia ciężarówek "Premium ECOWASH" firmy Stark, z okolicy Stuttgartu, ma silnik benzynowy Hondy i może być wyposażony w szczotki 3D.

 

Opcjonalnie można również zastosować wstępnie przefiltrowaną wodę deszczową. System został zaprojektowany w taki sposób, że według producenta poszczególne części ramy można łatwo wymienić w razie uszkodzenia. Nowy bezobsługowy napęd bezpośredni jest prawie bezgłośny. Silnik jest specjalnie zamknięty i w ten sposób chroniony przed wodą. Bezobsługowy silnik zmniejsza bieżące koszty konserwacji. Obrót szczotek może być w lewo lub w prawo. Opcjonalnie szczotkę można przechylać w dowolne położenie za pomocą elektrycznej regulacji pochylenia lub korby ręcznej.

Mobilny system mycia ciężarówek ma najnowsze szczotki Premium Original Carlite Mix ECOWASH (niebiesko-zielone), które charakteryzuje duża trwałość. 3D oznacza stopniowaną długość w kształcie spirali, na przykład średnicę "frędzla" 900/1000 mm.

Ponieważ A"frędzle" szczotek są wyjątkowo długie, obszary problematyczne takie, jak agregaty chłodni, można również łatwo wyczyścić.

Co ciekawe, automat nie wymaga specjalistycznego szkolenia, czy też wyjątkowej sprawności do obsługi. Czy zatem, gdyby stał na każdym parkingu jako "myjnia samoobsługowa", mógłby zastąpić tradycyjne myjnie?

Przeczytaj też:
Pierwszy nowy MAN TGX wydany na Wyspach ma napęd 6x2 i bogate wyposażenie

Firma Abacus Logistics odebrała pierwszy w Wielkiej Brytanii ciągnik MAN TGX nowej generacji.

 

Nowe MAN-y TGX w kabinie GX z silnikami 510 KM

Lublin był drugim miastem, w którym odbyło się uroczyste przekazanie ciągników siodłowych MAN TGX nowej generacji.

 

Pierwszy klient odebrał nowego MAN-a TGX (zdjęcia)

Marc Martinez, prezes Zarządu, dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Polska przekazał kluczyki do pierwszego MAN TGX nowej generacji.

 

DAF Trucks dostarcza 44 śmieciarki

Firma DAF Trucks dostarczyła 44 w pełni wyposażone miejskie pojazdy sanitarne do Belgradu, stolicy Republiki Serbii. Zabudowane podwozia to modele DAF LF i CF w różnych konfiguracjach.

 

MAN TGX nowej generacji - prezentacje dla klientów

We wszystkich Truck Center MAN Truck & Bus Polska trwają prezentacje MAN TGX nowej generacji.

Poznajemy aktywny tempomat PCC

Zużycie paliwa przez ciężkie samochody stale się zmniejsza. Na przykład Nowy Actros na drogach szybkiego ruchu i autostradach zużywa nawet o trzy procent paliwa mniej, niż jego poprzednik. W ruchu podmiejskim obniżenie zużycia paliwa sięga nawet pięciu procent.

 

MAN TGX nowej generacji - czego nie zobaczycie na zewnątrz MAN TGX nowej generacji spala w teście mniej paliwa - przeczytaj dlaczego?

Aż o 8,2 procent oszczędności może wygenerować nowy MAN TGX. Potwierdziła to trasa w południowych Niemczech.

 

Nowa generacja systemu awaryjnego hamowania w DAF

Firma DAF Trucks wprowadza ulepszony system AEBS dla pełnej gamy modeli LF, CF i XF.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL