Nowy MAN TGX od tego miesiąca będzie fabrycznie wyposażony w opony Ecopia H002 firmy Bridgestone

Nowy TGX

Bridgestone wyposaża pierwsze 1000 ciężarówek MAN nowego modelu TGX wyłącznie fabrycznie w opony Ecopia H002.

 

- Dzięki innowacyjnej konstrukcji bieżnika i nowej mieszance gumy Bridgestone Ecopia H002 umożliwia obniżenie całkowitych kosztów operacyjnych flot dalekobieżnych - bez uszczerbku dla przebiegu - czytamy w komunikacie od producenta opon. Po wyposażeniu pierwszych 1000 ciężarówek MAN, Bridgestone nadal będzie jednym z dostawców opon na pierwszy montaż.

Nowa opona Ecopia H002 osiąga najlepszą w klasie efektywność paliwową dzięki kombinacji europejskich klas A-A-A w odniesieniu do osi kierowanej, napędzanej i osi naczepy. Dzięki zastosowaniu nowych opon Ecopia na osiach kierowanych, napędzanych i osi naczepy, przeciętna flota dalekobieżna mogłaby zaoszczędzić na kosztach paliwa i zmniejszyć emisję CO2.

Ecopia H002, jako jedyna opona dla flot dalekobieżnych z oznaczeniami 3PMSF i M+S, jest dostępna na wszystkie osie pojazdu. Asortyment tych opon jest zgodny ze wszystkimi przepisami dla wyposażenia zimowego obowiązującego w całej Europie, dzięki czemu floty mogą użytkować to ogumienie przez cały rok.

Przeczytaj też:
Funkcje cyfrowe MAN Truck, które warto znać

Według ankiety przeprowadzonej przez Międzynarodową Unię Transportu Drogowego (IRU), przedsiębiorstwa transportowe na całym świecie szacują straty na poziomie 551 miliardów euro.

 

Pierwszy nowy MAN TGX wydany na Wyspach ma napęd 6x2 i bogate wyposażenie

Firma Abacus Logistics odebrała pierwszy w Wielkiej Brytanii ciągnik MAN TGX nowej generacji.

 

Nowe MAN-y TGX w kabinie GX z silnikami 510 KM

Lublin był drugim miastem, w którym odbyło się uroczyste przekazanie ciągników siodłowych MAN TGX nowej generacji.

 

Pierwszy klient odebrał nowego MAN-a TGX (zdjęcia)

Marc Martinez, prezes Zarządu, dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Polska przekazał kluczyki do pierwszego MAN TGX nowej generacji.

 

DAF Trucks dostarcza 44 śmieciarki

Firma DAF Trucks dostarczyła 44 w pełni wyposażone miejskie pojazdy sanitarne do Belgradu, stolicy Republiki Serbii. Zabudowane podwozia to modele DAF LF i CF w różnych konfiguracjach.

 

MAN TGX nowej generacji - prezentacje dla klientów

We wszystkich Truck Center MAN Truck & Bus Polska trwają prezentacje MAN TGX nowej generacji.

Poznajemy aktywny tempomat PCC

Zużycie paliwa przez ciężkie samochody stale się zmniejsza. Na przykład Nowy Actros na drogach szybkiego ruchu i autostradach zużywa nawet o trzy procent paliwa mniej, niż jego poprzednik. W ruchu podmiejskim obniżenie zużycia paliwa sięga nawet pięciu procent.

 

MAN TGX nowej generacji - czego nie zobaczycie na zewnątrz MAN TGX nowej generacji spala w teście mniej paliwa - przeczytaj dlaczego?

Aż o 8,2 procent oszczędności może wygenerować nowy MAN TGX. Potwierdziła to trasa w południowych Niemczech.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL