Nowe inspekcyjne radiowozy MAN TGE są już w Katowicach. Co znajduje się w samochodach?

WITD Katowice

Jak informowaliśmy dwa tygodnie temu, w siedzibie AMZ Kutno, odbyło się uroczyste przekazanie 32 samochodów MAN TGE dla GITD. Cztery samochody pełnią już służbę w WITD w Katowicach.

 

Zakupione przy wsparciu środków unijnych przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, w ramach realizacji projektu "Wzmocnienie potencjału Inspekcji Transportu Drogowego", samochody dostawcze MAN TGE są kompleksowo i nowocześnie wyposażone. W tylnej części pojazdów znajduje się pełne oprzyrządowanie diagnostyczne do szczegółowej kontroli ciężarówek.

Wyposażenie nowych pojazdów jest imponujące. Umożliwi ono inspektorom wszechstronną kontrolę pojazdów wykonujących przewozy drogowe. Przejazdowe wagi samochodowe do pomiarów dynamicznych, testery diagnostyczne, dymomierze, sonometry, zestawy do kontroli paliwa, oraz wiele innych niezbędnych inspektorom przyrządów znajdują się w standardowym wyposażeniu każdego radiowozu. Do tego niezbędny sprzęt biurowy, jak komputery drukarka czy router do połączenia z internetem, czy sprzęt niezbędny do zabezpieczenia miejsca kontroli lub wypadku i udzielenia pomocy przedmedycznej.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL