Elektryczny Volkswagen Crafter wraz z domową ładowarką ID.Charger

eCrafter

Volkswagen Samochody Dostawcze wraz z Volkswagen Financial Services przygotował dla klientów ofertę długoterminowego najmu elektrycznego e-Craftera.

 

Cechy elektrycznego Craftera wydają się być idealnie dopasowane do realizacji miejskich zleceń. Samochód jest cichy i nie generuje smogu, dzięki czemu zapewnia komfort pracy kierowcy, a także mieszkańcom ścisłego centrum.
Kontynuując ofensywę elektromobilności, ale również wsłuchując się w oczekiwania klientów w obecnych czasach i szukając rozwiązań, które pozwalają im na rozwijanie biznesu bez ponoszenia dużych kosztów, Volkswagen Samochody Dostawcze przedstawia ofertę długoterminowego najmu Volkswagena e-Crafter.

- Najem długoterminowy to bardzo atrakcyjna forma użytkowania dostawczego, w pełni elektrycznego e-Craftera. Stała miesięczna rata leasingowa jest niska, na początek nie jest wymagana żadna wpłata własna, a w cenie raty klient otrzymuje pakiet usług, takich jak naprawy, pełna opieka serwisowa i wszystkie wymagane przez producenta przeglądy techniczne wraz z materiałami eksploatacyjnymi - mówi Piotr Łakomy, dyrektor Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Klient decydujący się na długoterminowy najem dostawczego e-Craftera nie musi wnosić wpłaty własnej, a przy założeniu okresu finansowania przez 48 miesięcy i rocznego przebiegu 20 tysięcy km z pełną obsługą serwisową, koszt dziennego użytkowania tego modelu bez kosztów energii do jego ładowania wynosi zaledwie 104 złote netto.

Volkswagen e-Crafter z ładowarką ID.Charger

Oferując Volkswagena w formie najmu długoterminowego, Volkswagen Samochody Dostawcze przedstawia również możliwość ładowania tego w pełni elektrycznego auta przy pomocy domowej, ładowarki ściennej ID Charger. Ten nowoczesny system ładowania samochodu elektrycznego w warunkach domowych, dostępny jest w trzech wariantach i kupić go można już podczas podpisywania umowy na elektrycznego, dostawczego Volkswagena lub później, na stronie internetowej. Ceny ładowarek ID.Charger zaczynają się już od 1729 złotych. https://charging-energy.elli.eco/pl-pl/IDcharger

Przeczytaj też:
Fiat Ducato Furgon dla przedsiębiorców prowadzących działalność kurierską i transportow

Oferta specjalna obejmuje wszystkie wersje wyposażenia Fiata Ducato Furgon wyprodukowanego w roku 2019 r. dostępnych u Dealerów FCA Poland.

 

Volkswagen Samochody Dostawcze podsumowuje projekt wypożyczania samochodów dostawczych na minuty

W sierpniu 2019 r. Volkswagen Samochody Dostawcze nawiązał współpracę z operatorem usług carsharingowych 4Mobility, w ramach której oferowali klientom krótkoterminowy najem samochodów dostawczych.

 

MAN TGE w służbie Inspekcji Transportu Drogowego - video Sześćdziesiąt cztery nowe samochody MAN TGE w służbie Inspekcji Transportu Drogowego

W dniu dzisiejszym, w siedzibie firmy AMZ Kutno miało miejsce uroczyste przekazanie pierwszej partii zamówionych przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego samochodów dostawczych MAN TGE.

 

Volkswagen Samochody Dostawcze wydłuża okresy gwarancyjne na nowe samochody, ale nie dla wszystkich aut

Wydłużona gwarancja dotyczy wszystkich wersji modeli Amarok, Caddy, T6/T6.1 oraz Crafter.

 

Scania z nowymi mobilnymi warsztatami na kołach

Nowe samochody serwisowe będą wykorzystywane do obsługi klientów w czterech serwisach Scania.

 

Nowa generacja Mercedes-Benz Vito. Mercedes e-Vito o zasięgu ponad 400 kilometrów

Od czasu wprowadzenia na rynek jesienią 2014 r. obecnej trzeciej generacji modelu, sprzedano około 530 000 jego egzemplarzy.

 

Elektryczne MAN-y zakupione przez No Limit

W dniu 05 lutego 2020 w Centrum Nowej Mobilności na warszawskim Powiślu firma No Limit zaprezentowała nowe samochody dostawcze MAN TGE z napędem elektrycznym.

 

Na Ukrainie pojawiła się wyjątkowa karetka pogotowia

Karetka oparta na lekkim samochodzie dostawczym MAN TGE. 

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL