Mercedes-Benz Trucks wprowadza program Jedź teraz, zapłać później. Chcą w ten sposób wesprzeć transport drogowy w kryzysie

Mercedes Trucks

Program oferowany w Niemczech przez Mercedes-Benz Financial dedykowany jest klientom, którzy chcą kupić samochód ciężarowy Mercedes-Benz.

 

Kwalifikujący się klienci mogą odroczyć płatności na dwa miesiące, podczas gdy Mercedes-Benz zapłaci trzecią płatność miesięczną w ich imieniu. Warunki dotyczą oferty, która obowiązuje w przypadku modeli do transportu długodystansowego, zakupionych przed 31 lipca br.

Program Jedź teraz, zapłać później jest dedykowany, przede wszystkim, podmiotom rozpoczynającym swoją przygodą na rynku usług transportu drogowego.

Modele Actros, z oferty, są również objęte 12-miesięcznym bezpłatnym dostępem do MB Telematics, lokalnie rozwijanego programu telematycznego. W ramach bieżącej oferty usług aftersales, klienci mają również możliwość skorzystania z pełnego planu usług po obniżonej stawce.

Ciężarowe Mercedesy - oferta Mercedes-Benz Financial Services w Polsce

Warto jednak pamiętać, że każdy rynek ma swoją specyfikę i politykę sprzedaży dostosowaną do wymagań klientów i lokalnego rynku transportowego. Spółki finansujące pojazdy użytkowe, są nastawione na to, aby w jak największym stopniu pomagać przewoźnikom. Oprócz ofert finansowania nowych samochodów, są również programy pomocowe wspierające przedsiębiorców, którzy również nieco wcześniej zawarli umowy na finansowanie samochodów.

- Wielu naszych klientów to firmy transportowe, a więc należące do branży, która najmocniej została dotknięta przez obecną sytuację. Oferujemy im możliwość skorzystania z palety różnych rozwiązań, które pomogą im przetrwać ten najtrudniejszy okres. Przykładem może być np. czasowe obniżenie wysokości rat lub przedłużone terminy płatności. W przypadku, gdy zastosowanie takiego rozwiązania wymaga zmiany harmonogramu umowy, w obecnej sytuacji nie pobieramy żadnej opłaty za tę zmianę. Każdy przypadek jest przez nas analizowany indywidualnie - po zgłoszeniu przez klienta wniosku - mówi Wojciech Bernacki, National Sales Director Mercedes-Benz Financial Services

Przeczytaj też:
Samochód czy mieszkanie? Mercedes-Benz Actros w nowej roli

W tym roku większość Polaków spędzi wakacje w kraju. Zapewne zapełnią się pensjonaty, ale również kempingi. Kamper na podwoziu Actrosa, czemu nie!

 

Nowy KAMAZ z kabina Mercedesa Actrosa będzie kosztował więcej niż oczekiwano

Ciągnik siodłowy KAMAZ-54901 nowej generacji K5 nadal jeszcze nie jest w sprzedaży.

 

Mercedes-Benz Actros Grand Prix Editions - kolejny projekt Wensink Trucks

Holenderska ciężarówka nie tylko wygląda spektakularnie, ale jest również bogato wyposażona.

 

Sieć salonów i serwisów Mercedes-Benz Grupa Wróbel w pełnej gotowości

Zachęcając wszystkich przez najbliższe tygodnie do pozostania w domu i podejmowania wyłącznie niezbędnych działań, Grupa Wróbel oddaje do dyspozycji klientów szereg narzędzi, które minimalizują bezpośredni kontakt z pracownikami firmy.

 

Ciężarówka w tunelu aerodynamicznym. Mercedes-Benz Actros zyskał dzięki MirrorCam

Aerodynamika ciężarówek jest coraz ważniejszym parametrem w branży transportowej.

 

Mercedes-Benz Actros w firmie Rezon Trans

Rezon Trans zakupił pięć pierwszych Actrosów.

 

Mercedes-Benz z nową spółką do sprzedaży ciężarówek

Od 2 stycznia 2019 roku oficjalnie rozpoczął działalność Mercedes-Benz Trucks Polska.

 

Kierowcy widząc co się stało zablokowali ciężarówkę, zabrali kierowcy kluczyki i wezwali policję

Do obywatelskie zatrzymania kierowcy Actrosa, doszło na autostradzie A4.

Rejestracje samochodów ciężarowych - znowu padają rekordy

We wrześniu 2018 roku zarejestrowano 3169 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t. To więcej o 12,7% niż przed rokiem i więcej o 40,8% niż w sierpniu br.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL