Schmitz Cargobull świętuje wielkie otwarcie

Schmitz Cargobull Australia

Schmitz Cargobull Australia zorganizował otwierające przyjęcie w swojej nowej siedzibie głównej zlokalizowanej w Noble Park North, Victoria.

 

Producent przyczep stwierdził w oświadczeniu, że rok 2019 był dla Schmitz Cargobull Australia bardzo pracowity i ekscytujący.
W tym roku producent finalnie przeniósł się do nowego obiektu zlokalizowanego przy Browns Road, Noble Park North, Victoria, 3174.

W dniu 11 października dyrektor generalny Schmitz Cargobull AG, Andreas Schmitz w towarzystwie Michaela Temminghoffa, Balinta Kolnhofera i radnej Marii Sampey występującej w imieniu Rady Greater Dandenong wzięli udział w ceremonii uroczystego przecięcia wstęgi.

Producent spodziewa się zamówienia na 30 naczep chłodni S.KO o różnych pojemnościach, wyposażonych w system podwójnego załadunku (pionowy podwójny ładowacz) oraz szyny zabezpieczające ładunek.

Balint Kolnhofer przebywa w Australii od około dziewięciu miesięcy, bezpośrednie opinie, które otrzymał w tym okresie wzmogły jego podekscytowanie co do przyszłości lokalnego rynku.

- Jestem częścią zespołu Schmitz Cargobull od wielu lat, dlatego wiem że mamy świetne produkty. Znalazło to potwierdzenie wśród naszych klientów między innymi dzięki obsłudze posprzedażowej zapewniającej wsparcie produktów. Jesteśmy przekonani, że branża doceni zaangażowanie jakie podejmujemy na rzecz pomyślnej przyszłości - wyjaśnia Kolnhofer.

Na początku 2019 roku zespół produkcyjny Schmitz Cargobull Australia odwiedził niemiecki oddziała firmy, aby wziąć udział w praktycznych szkoleniach, które ugruntowały jego wiedzę i doświadczenie.

- Jako członek Rady Miasta Greater Dandenong z dumą witam firmę Schmitz Cargobull w Noble Park North, który znajduje się w moim okręgu (zwanym Silverleaf). Chciałabym osobiście pogratulować im przeprowadzki do większego i nowocześniejszego obiektu. Schmitz Cargobull to firma z długą i bogatą historią, której początki sięgają 1892 roku. My jako rada miasta z dumą odgrywamy tak niewielką rolę w najnowszym rozdziale historii firmy i życzymy jej wszystkiego najlepszego na przyszłość - powiedziała radna Sampey.

Przeczytaj też:
Naczepy - spektakularny wzrost sprzedaży

Tempo wzrostu wyniosło 50,3%, i było ponad dwukrotnie wyższe niż w listopadzie (+25,9% r/r.).

 

Przedostatni miesiąc sprzedaży naczep i zmiana lidera

Rejestracje ciężkich przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w ostatnim miesiącu wzrosły o 54,8% po wcześniejszych spadkach utrzymujących się od czerwca ub.r.

 

W październiku sprzedano więcej naczep

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w październiku 2020 r. blisko 2000 pojazdów. Rezultat z ostatniego miesiąca był wyższy, niż przed rokiem, a także wyższy niż we wrześniu.

 

Schmitz Cargobull i Krone łączą siły

Interfejsy Cargobull Telematics i Krone Telematics dostępne w jednym wspólnym systemie.

 

Liderzy naczep bez zmian - rejestracje pojazdów we wrześniu

We wrześniu 2020r. rynek nowych przyczep i naczep wszystkich rodzajów zwiększył się i utrzymał się dwucyfrowy wzrost.

 

Naczepa chłodnia Schmitz Cargobull po modernizacji

Naczepa chłodnia ze skrzynią chłodniczą S.KO COOL SMART z cyfrowym rejestratorem temperatury i standardową, fabrycznie zamontowaną telematyką TrailerConnect® świętowała swoją premierę na targach IAA 2018.

 

Schmitz Cargobull z nagrodami Trailer Innovation

Europejski producent przyczep i naczep zajmuje pierwsze miejsce z naczepą skrzyniową S.KO z elektronicznie sterowaną osią generatora i chłodnicą S.CUe.

 

EWT Truck Trailer Polska z dwoma nowymi oddziałami

EWT Truck & Trailer Polska - przedstawiciel Schmitz Cargobull AG w Polsce, Czechach i na Słowacji - otworzył dwa kolejne oddziały.

 

Krone i Shippeo łączą siły, aby przyspieszyć proces cyfryzacji w naczepach

Strategiczne partnerstwo w zakresie globalnych zintegrowanych usług śledzenia dostaw.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL