Krone z nagrodą - najlepsza marka logistyczna w kategorii naczep i nadwozi

Frank Albers Krone

Nagroda jest wynikiem badania czytelników przeprowadzonego przez magazyn branżowy "Logistik heute" oraz Bundesvereinigung Logistik e.V. (BVL) w grudniu 2019 r.

 

W okresie od 13 grudnia do 29 lutego 2020 r. oddano 26 567 głosów. Do głosowania zgłosiło się ponad 250 marek w dwunastu kategoriach. Kategorie obejmują duże obszary logistyki, takie jak "samochody użytkowe”, "naczepy i nadwozia", "usługi transportu kolejowego", "informatykę dla gospodarki magazynowej", "usługi logistyczne na zlecenie", a także "giełdy ładunków".
Poszczególne marki zostały nominowane przez niezależny komitet pod przewodnictwem prof. Dr. Christiana Kille'a, eksperta ds. Logistyki na Uniwersytecie Würzburg-Schweinfurt. Nominacja została oparta na markach, które generują najwyższą sprzedaż w swojej kategorii w Niemczech i są szczególnie istotne na rynku niemieckim.

Ze względu na obecną sytuację Krone otrzymała nagrodę pocztą, a w Werlte (w siedzibie firmy Krone) dr Frank Albers, dyrektor zarządzający ds. marketingu i sprzedaży, przyjął ją w imieniu całego zespołu Krone.

- Bardzo cieszymy się z nagrody. Zwłaszcza w trudnej sytuacji ogólnej wybór najlepszej marki naczepowej jest ważnym potwierdzeniem, że wybraliśmy właściwą drogę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że większość menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i ekspertów w krajach niemieckojęzycznych wybrała właśnie nas. Widzimy ten wybór jako dodatkową motywację i obiecujemy, że będziemy nadal ciężko pracować, aby oferować naszym klientom inteligentne, a także ekonomiczne rozwiązania - powiedział Frank Albers.

Przeczytaj też:
Agregat chłodniczy Celsineo w naczepach Krone

Opatentowany system trzech niezależnych modułów chłodniczych wyraźnie zwiększa dostępność pojazdu, elastyczność i wydajność.

 

EWT Truck Trailer Polska z dwoma nowymi oddziałami

EWT Truck & Trailer Polska - przedstawiciel Schmitz Cargobull AG w Polsce, Czechach i na Słowacji - otworzył dwa kolejne oddziały.

 

Naczepa Krone Cool Liners z elektrycznym agregatem chłodniczym

Producent naczep - firma Krone rozpoczęła współpracę z holenderskim specjalistą elektrykiem THT New Cool w 2018 roku.

 

Krone i Shippeo łączą siły, aby przyspieszyć proces cyfryzacji w naczepach

Strategiczne partnerstwo w zakresie globalnych zintegrowanych usług śledzenia dostaw.

 

Sierpniowe rejestracje przyczep i naczep

Ciężkie pojazdy w defensywie, ale widać odbicie.

 

Naczepy chłodnie Lamberet we flocie firmy KG Logistics

Lamberet Polska jest częścią Grupy Wanicki, prowadzącej sprzedaż i serwis ciężarówek DAF Trucks, autobusów oraz maszyn rolniczych i budowlanych.

 

Naczepy powoli w górę

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w lipcu 2020 r. 1355 pojazdów.

 

Ciekawa koncepcja naczep Schmitz Cargobull. 32-metrowy zestaw trafia na testy do niemieckiego spedytora

Firma Philipp Reich testuje 32-metrowy zestaw EcoDuo firmy Schmitz Cargobull. Jak to zrobić, gdy tak długie pojazdy są zakazane w Niemczech?

 

Większa ładowność dzięki czwartej osi. Naczepa Krone z wersją Profi Liner dla Danii

Pierwsza taka naczepa Krone Profi Liner z czterema osiami jeździ już na drogach Danii.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL