Dostawcze Mercedesy mogą liczyć na wsparcie serwisów

Mercedes-Benz-vans

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów.

 

Aby zabezpieczyć łańcuch dostaw, a także pracę służb ratunkowych w obecnej sytuacji Mercedes-Benz Vans robi wszystko co możliwe, aby zapewnić dostawy części zamiennych oraz dostęp do usług serwisowych.

W tym celu blisko 2500 serwisów Mercedes-Benz Vans w Europie (w tym ponad 50 w Polsce) pozostaje do Państwa dyspozycji. W obliczu nowych regulacji prawnych oraz oficjalnych zaleceń rządowych, a także w miarę możliwości organizacyjnych Mercedes-Benz Vans stara się zapewnić funkcjonowanie serwisów nawet jeśli sytuacja wymaga zmienionych godzin pracy i mniejszej liczby pracowników w serwisach.

Nadrzędnym celem jest zagwarantowanie pilnych napraw dla samochodów służb ratowniczych, a także działających w branży transportowej i logistycznej, tak, aby pojazdy były sprawne i zapewnione były do nich potrzebne części zamienne. Samochody te muszą być w gotowości, żeby nieść pomoc oraz zapewniać dostawy i w obecnej sytuacji będą traktowane priorytetowo.

Naturalnie zdrowie klientów i pracowników Mercedes-Benz Vans jest teraz najważniejsze. Firma podjęła wszystkie niezbędne działania, a także zastosowała się do oficjalnych wytycznych, aby zapewnić odpowiednią ochronę klientom i pracownikom serwisów, które pozostają otwarte.

Przeczytaj też:
Wózki dziecięce Mercedes-Benz AMG w ofercie koncernu samochodowego

Są dobre wiadomości dla rodziców, którzy poszukują dla swoich pociech praktycznego i eleganckiego środka transportu - w sportowym stylu.

 

Zakaz spania w samochodach dostawczych wkrótce może być rozszerzony

Czy Belgia pójdzie śladem Francji?

TruckStore w Komornikach z nowym obiektem sprzedaży używanych ciężarówek

TruckStore – należąca do Daimler AG europejska sieć sprzedaży używanych samochodów ciężarowych znajduje się w Polsce w dwóch lokalizacjach: podwarszawskim Nadarzynie oraz w Komornikach koło Poznania.

 

Policjanci szkolą się na nowych MAN TGE

Pod koniec wakacji, na terenie Wydziału Transportu Stołecznej Policji odbyło się szkolenie funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego.

Wakacje lepsze niż rok temu - rejestracje ciężarówek poszły w górę

W lipcu 2020 r. zarejestrowano 1823 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to o 3,5% więcej niż rok wcześniej.

 

Baterie stałe i ogniwa paliwowe - kolejny krok w elektrycznych pojazdach Mercedes-Benz

Elektryczny autobus przegubowy eCitaro G rozszerza ofertę rodziny autobusów miejskich Mercedesa.

 

Sieć salonów i serwisów Mercedes-Benz Grupa Wróbel w pełnej gotowości

Zachęcając wszystkich przez najbliższe tygodnie do pozostania w domu i podejmowania wyłącznie niezbędnych działań, Grupa Wróbel oddaje do dyspozycji klientów szereg narzędzi, które minimalizują bezpośredni kontakt z pracownikami firmy.

 

Samochody dostawcze ciągną leasing w górę

W 2019 roku finansowanie pojazdów przez firmy leasingowe zmniejszyło się o prawie 10 proc. r/r.

 

Elektryczny dostawczy Volkswagen już w latach siedemdziesiątych

Volkswagen Samochody Dostawcze pokaże elektrycznego VW Ogórka.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL