DAF XF Super Space Cab Celebration Edition

DAF XF Celebration Edition

DAF świętuje 250 000. sztuk sprzedanych samochodów w kabinie Super Space Cab.

 

Z tej okazji na rynku pojawia się specjalna edycja Super Space Cab Celebration Edition. Kierowcy otrzymają teraz luksusowo wykończonye wnętrze, w tym między innymi pakiet skóry w kolorze koniaku - w standardzie.


W roku 1985 DAF Trucks wprowadził model DAF 3600 Space Cab. Dzięki wysoko podniesionemu dachowi ciężarówka ustanowiła nowy poziom pod względem przestrzeni wewnętrznej, a tym samym komfortu kierowcy. W 1994 roku firma DAF poszła jeszcze dalej wypuszczając na rynek wersję Super Space Cab, dzięki której firma DAF ponownie ustanowił nowe standardy.

Najnowasza kabina w modelu DAF XF Super Space Cab jest obecnie największą kabiną, nie licząc Volvo FH XXL, idealnym miejscem dla każdego kierowcy do pracy, życia i snu. Pojemność kabiny wynosi ok. 12,6 m3 i oferuje imponującą przestrzeń do stania, gdyż jej wysokość wynosi 2,23 metra i ma 925 l przeróżnych schowków, boksów na bagaże. Kabiny DAF XF są wyposażone w dwa obszerne łóżka, dolne ma szerokość 80 cm i długość 2,20 metra i jest standardowo wyposażone w wysoki materac. Nie bez powodu połowa wszystkich pojazdów DAF XF jest zamawiana jako Super Space Cab.

DAF XF Super Space Cab Celebration Edition jest dostępny jako ciągnik siodłowy w konfiguracji 4x2 FT lub 6x2 FTG, a także we w wersjch podwozii. Pod względem jednostki mocy można wybrać PACCAR MX-11 o mocy 330 kW / 450 KM lub silnik PACCAR MX-13 o mocy 355 kW / 480 KM lub 390 kW / 530 KM.

DAF XF Super Space Cab Celebration Edition

Wykończenie tej "specjalnej" edycji jest różne dla danego kraju: każda wersja jest skonfigurowana zgodnie z lokalnymi preferencjami klienta - ale każda edycja Celebration Edition jest wyposażona w piękne ekskluzywne wnętrze, w tym piękny skórzany pakiet w kolorze koniaku.

DAF XF Super Space Cab Celebration Edition jest już dostępny u wszystkich oficjalnych dealerów DAF Trucks.

Przeczytaj też:
DAF Trucks zawiesza produkcje ciężarówek

Firma PACCAR zawiesza produkcję ciężarówek i silników w swoich fabrykach na całym świecie w okresie od 24 marca do 6 kwietnia 2020 r.

 

EFL wprowadza możliwość odroczenia rat leasingu. Harmonogram spłaty rat leasingowych można zmienić bez wychodzenia z domu

EFL proponuje klientom usługę, która pozwala na dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy. Leasing Swobodny umożliwia samodzielne zarządzanie wysokością spłacanych rat.

 

Mniej transportów z Włoch. Sieci handlowe anulowały zamówienia

Anulowanie zamówień z Polski na owoce i warzywa z Włoch.

 

Sprzedaż nowych naczep. Czas wyczekiwania powoli dobiega końca

Ponad 33 procent firm transportowych spodziewa się wyższych obrotów w pierwszym kwartale 2020 roku.

 

AUSTRIA: KONTROLA temperatury u kierowców NA BRENNER MOŻE SPOWOLNIĆ RUCH CIĘŻARÓWEK

Włoskie stowarzyszenie transportowe ANITA ostrzega przed długimi kolejkami z powodu kontroli stanu zdrowia kierowców.

 

Strach przed koronawirusem powoduje, że kierowca ciężarówki porzuca swój samochód przed granicą z Włochami

Z powodu koronawirusa kierowca ciężarówki zatrzymał pojazd przed włoską granicą w Brenner i odmówił kontynuacji jazdy. Firma transportowa szuka kierowcy na zmianę.

 

Wynajem samochodów ciężarowych w 2020 roku

Co czeka rynek transportu w tym roku oraz jak powyższe wpłynie na sektor wynajmu pojazdów użytkowych?

Kto szuka skradzionego DAF-a XF?

To był pracowity weekend dla funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Odzyskano trzy utracone samochody.

 

Elektryczne MAN-y zakupione przez No Limit

W dniu 05 lutego 2020 w Centrum Nowej Mobilności na warszawskim Powiślu firma No Limit zaprezentowała nowe samochody dostawcze MAN TGE z napędem elektrycznym.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL