24 samochody ciężarowe DAF dla CSE Transport Poland

Ciężarówki DAF XF 480 FAR

Ciężarówki DAF XF 480 FAR dostarczył DBK Rental. 

 

Na początku 2020 roku, firma CSE Transport Poland Sp. z o.o., odebrała 12 zestawów ciężarowych DAF XF 480 FAR z zabudową przestrzenną wraz z przyczepami.

Ciężarówki wynajęte na 36 miesięcy

Realizacja za którą odpowiedzialna była firma DBK Rental, obejmowała 24 samochody ciężarowe, dostarczone w ofercie wynajmu długokomfortowego na 36 m-cy. Do pojazdów wykonana została zabudowa w postaci ciężkiego zestawu przestrzennego o kubaturze 120 m3, z podestem przejazdowym oraz podnoszonym dachem.

Jak poinformował Dyrektor Generalny CSE Transport Poland, Paweł Dziura:- DBK Rental nie tylko dostarczył nam pojazdy, ale również zapewnia ich kompleksową obsługę: serwis, ubezpieczenia, podatki drogowe. Dla nas jednak szczególnie ważne jest to, że DBK Rental dba o to, aby pojazdy były sprawne i mobilne zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Dzięki temu my możemy się skoncentrować na tym, co kluczowe dla nas, na obsłudze naszych klientów, nie martwiąc się o nieplanowane przestoje.

Pojazdy wynajęte przez CSE Transport na okres 3 lat, zasilą flotę klienta, która liczy obecnie 50 pojazdów. Spółka działa na polskim rynku od 2019 roku i należy do holenderskiego właściciela, Cargo Service Europe, operującego od lat w Europie Zachodniej.

Jak podsumował Regionalny Kierownik Sprzedaży w DBK Rental, Tomasz Stajkowski:- Nasz produkt to nie tylko sam pojazd. Jest to przede wszystkim pakiet naszych najlepszych usług, w ramach którego klient otrzymuje od nas pełen serwis, całodobową i całoroczną pomoc na drodze, zagwarantowany pakiet ubezpieczeń oraz pełne koszty finansowania, które ponosi w równej racie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL