Eurokomplex Dealer Roku

Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska

W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.

 


Tytuł dla najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów zarządzany przez spółkę Eurocomplex Trucks, która istnieje na rynku od 1997 roku. Oddział zlokalizowany w Olchowej powstał w 2012 roku i od początku posiada autoryzację Renault Trucks.

Eurocomplex Trucks ma 2 autoryzowane serwisy Renault Trucks w Liszkach koło Krakowa i w Olchowej koło Rzeszowa. W serwisach Eurocomplex Trucks zatrudnionych jest 55 osób.

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od siedmiu lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, różnice w punktacji między zwycięzcą a kolejnymi miejscami niewielkie.

W edycji 2019 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2019 wzięło udział 31 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2019. Efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria do przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks. A te kryteria to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych Renault Trucks rok do roku, sprzedaż kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi, skuteczność w ramach Renault Trucks 24/7 oraz wyniki ankiety satysfakcji klientów REx za 3 kwartały 2019.

Po podliczeniu punktacji tytuł Renault Trucks Dealer of the Year 2019 zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów. Nagrodę z rąk : Philippe’a Gorjux, dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Poland, Krzysztofa Milewskiego, dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej Europa Wschodnia, Henryka Kliczewskiego, dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej Renault Trucks Poland odebrał Krzysztof Bąbka, prezes Zarządu Eurocomplex Trucks i Mariusz Czarnota, kierownik serwisu Eurocomplex Trucks Rzeszów.

Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Dealer of The Year Renault Trucks do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2021 roku.