Targi pojazdów użytkowych IAA 2020 bez Renault Trucks

Ciężarówki Renault na torze wyścigowym

Nowa strategia francuskiego producenta ciężarówek. 

 

Renault Trucks poinformowało, że nie weźmie udziału w tegorocznych targach IAA Commercial Vehicles 2020 w Hanowerze.

Samochody ciężarowe Renault uczestnikiem Grand Prix Truck

Wynika to z nowej strategii, dzięki której firma chce nawiązać bardziej osobistą i zorientowaną na klienta komunikację. Jak informuje francuski producent samochodów ciężarowych:- Renault Trucks woli zaprezentować się w tym roku na torze wyścigowym niż w centrum wystawowym w Hanowerze.

Renault Trucks chce kontaktować się z obecnymi oraz potencjalnymi klientami, a także kierowcami i fanami marki na indywidualnych warunkach. Według nowej strategii firma chce więcej czasu poświęcić na wymianę doświadczeń i testowanie samochodów ciężarowych.

W związku z powyższym Renault Trucks ponownie weźmie udział w Grand Prix Truck ADAC. Firma zaprezentuje się kierowcom ze specjalnymi samochodami pokazowymi.

Jak informuje dyrektor sprzedaży w Renault Trucks Niemcy, Christophe Chardin:- Z niecierpliwością oczekujemy na ponowne uczestnictwo w Grand Prix Truck! W bezpośredniej rozmowie z użytkownikami naszych produktów, chcielibyśmy dowiedzieć się, czego potrzebują w swojej codziennej pracy, co lubią w pojazdach i gdzie możemy jeszcze wprowadzić ulepszenia. Grand Prix samochodów ciężarowych to idealna okazja by zdobyć taką wiedzę.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL