50 nowych ciężarówek Mercedes-Benz Actros w firmie Batim

Uroczyste przekazanie ciężarówki Mercedes-Benz Actros

Owocna współpraca Mercedes-Benz i firmy Batim. 

 

Do floty jednego z największych polskich przewoźników świadczących usługi w transporcie międzynarodowym, firmy Batim ze Starego Sącza, dołączyło 50 nowych ciężarówek Mercedes-Benz Actros.

Zrównoważony rozwój dzięki Mercedes-Benz Actros

28 października, ubiegłego roku w siedzibie firmy odbyła się uroczystość przekazania ostatniego z nich.

W wydarzeniu wzięli udział: prezes firmy Barbara Edelmuller-Generaux, Janusz Rembilas - współwłaściciel Batimu, Marek Gunia - dyrektor transportu, a w imieniu Mercedes-Benz Trucks Polska – Piotr Urban, dyrektor sprzedaży i marketingu, Piotr Materzok - Head of Customer Services and Parts, Janusz Rachwał - szef sprzedaży flotowej, oraz Bogusław Dzieżok - szef sprzedaży samochodów ciężarowych Mercedes-Benz SZA Kraków.

Jak poinformowała prezes firmy, Barbara Edelmuller-Generaux:- Cieszymy się, że nowe Actrosy dołączyły do naszej floty, bo Mercedes-Benz oznacza jakość premium, a to dla nas podstawowy cel działalności w każdym obszarze. Sami codziennie robimy wszystko, żeby zarówno nasze wewnętrzne procesy, jak i usługi były na najwyższym poziomie. I tego oczekujemy od naszych pracowników, partnerów oraz produktów i usług, z których korzystamy. Nowy Actros jest pojazdem bardzo innowacyjnym i mamy nadzieję, że przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Batim znany jest z tego, że kupuje wyłącznie nowe pojazdy i dba o to, by jego flota składała się z najnowocześniejszych i najbardziej oszczędnych samochodów na rynku.

 Firma Batim w 2020 roku będzie świętować 25-lecie działalności. Obecnie dysponuje taborem ponad 500 pojazdów, w tym ok. 60 Actrosów i zatrudnia prawie 900 kierowców. Świadczy usługi transportowe przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i innych krajach Europy.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL