Volvo zwróci większą uwagę na starsze modele swoich ciężarówek

Volvo w Rosji oferuje ciekawe umowy serwisowe

Nowe umowy serwisowe dla ciężarówek 5+.

 

Volvo Trucks planuje w 2020 roku zwrócić większą uwagę na utrzymanie serwisowe starszych samochodów ciężarowych swojej marki w Rosji.

Srebrne i złote umowy serwisowe

Jak informuje szef działu sprzedaży kontraktów serwisowych Volvo Trucks Rosja, Aleksandr Hwojnitskij:- Firma ma nadzieję, że sprzedaż specjalnej umowy serwisowej na samochody ciężarowe powyżej 5 lat wzrośnie.

Nowa oferta przeznaczona jest dla ciężarówek starszych niż pięć lat i obejmuje zniżkę na serwis, gwarancję na robociznę i części zamienne. W 2019 roku sprzedano ponad 300 umów serwisowych 5+. Natomiast w 2020 roku planuje się, że sprzedaż wzrośnie do 500 takich umów.

Przedstawiciel firmy wyjaśnił także, że coraz więcej klientów zaczyna skupiać się nie na cenie ciężarówki, ale na całkowitych kosztach jej posiadania. Aby wesprzeć swoich klientów, szwedzki producent samochodów oferuje srebrne i złote umowy serwisowe na nowe samochody. Pierwsza, oprócz regularnej konserwacji, obejmuje naprawę zespołu napędowego: silnika i przekładni. Natomiast złota umowa serwisowa obejmuje naprawę wszystkich elementów samochodu, które uległy awarii z powodu zużycia.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL