Pierwszy w Polsce IVECO S-WAY dla firmy Lipiński

Iveco S-Way Lipiński Transport

Firma PUH Export-Import Adam Lipiński odebrała jako pierwsza w Polsce najnowszy ciągnik siodłowy IVECO S-WAY.

 

Ciągnik IVECO S-WAY jest pierwszym z nowej serii ciężkich pojazdów IVECO WAY, który miał swoją premierę w tym roku. Niezwykle zaawansowany technologicznie pojazd przeznaczony jest do ruchu dalekobieżnego.

IVECO Poland przekazało zamówiony przez firmę PUH EXPORT-IMPORT Adam Lipiński pierwszy w Polsce ciągnik siodłowy S-WAY o mocy 570 KM. Uroczyste przekazanie odbyło się w dniu 5 grudnia 2019 roku w siedzibie dealera IVECO TNC w Lubiczu, podczas trwającej trasy IVECO S-WAY TOUR 2019 promującej najnowszą wersję pojazdu IVECO.

- Od lat w naszej działalności logistycznej wykorzystujemy pojazdy marki IVECO. Nie trzeba nas przekonywać zatem o ich wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych przez tą markę. Odkąd dowiedzieliśmy się o planowanych zmianach w gamie modelowej, byliśmy już zdecydowani, że złożymy zamówienie na najnowszy ciągnik IVECO S-WAY. Jesteśmy pierwszymi właścicielami tego pojazdu w Polsce, co niewątpliwie niezmiernie nas cieszy i napawa dumą. Już za kilka dni nowy IVECO S-WAY rusza w swoją pierwszą trasę logistyczną - mówi Adam Lipiński.

Zamówiony ciągnik IVECO S-WAY uzupełni flotę 120 pojazdów marki IVECO, które aktualnie posiada firma klienta, zapewniająca transport krajowy i międzynarodowy od ponad 30 lat.

Dostarczony ciągnik IVECO S-WAY oferuje rozwiązania technologiczne doskonale sprawdzające się w usługach liniowych klienta. Ponadto posiada nowoczesną skrzynię biegów HI-TRONIX, systemy wspomagające HI-CRUISE, retarder, aluminiowe felgi, osłony międzyosiowe oraz inteligentny osprzęt silnika. Doposażony został w pełne oświetlenie led, klimatyzację postojową, lodówkę w wersji premium oraz kuchenkę mikrofalową.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma PUH Export-Import Adam Lipiński, z którą łączy nas wieloletnia współpraca, jako pierwsza w Polsce odebrała nowy ciągnik siodłowy IVECO S-WAY. Jestem przekonany, że najnowsza generacja pojazdu IVECO przeznaczonego do ciężkiego transportu międzynarodowego, będzie flagowym modelem w taborze naszego klienta. Życzymy szerokości i doskonałych wrażeń z użytkowania tego niezwykle zaawansowanego technologicznie pojazdu - powiedział Marcin Piluchowski, Heavy Business Line Manager IVECO Poland.

Podczas podpisania umowy obecni byli przedstawiciele stron: Pan Adam Lipiński - Właściciel PUH Export-Import, Pan Wojciech Lipiński – Prezes Truck Nord Center oraz przedstawiciele marki IVECO, Pan Marcin Piluchowski – Heavy Business Line Manager IVECO Poland, Pan Piotr Kowalski - Direct Sales Manager IVECO Poland oraz Pan Robert Ryczywolski – Key Account Manager IVECO Poland.

IVECO S-WAY - samochód ciężarowy IVECO na następną dekadę

IVECO S-WAY niesie ze sobą wszystkie zalety wprowadzone w poprzednich generacjach i dodaje nową kabinę, całkowicie przeprojektowaną z myślą o potrzebach kierowcy i właściciela. W obliczu ostrej konkurencji operatorzy logistyczni potrzebują najwyższego poziomu dyspozycyjności, wydajności i produktywności swoich flot. Nowy IVECO S-WAY doskonale spełnia to wymaganie, oferując kompletny pakiet funkcji i usług, które nie mają sobie równych. Samochód został opracowany z naciskiem na najwyższy komfort kierowcy, zrównoważony rozwój oraz nowy, rozszerzony poziom komunikacji, mający na celu obniżenie całkowitego kosztu posiadania.

To więcej niż produkt: zaoferowano model biznesowy, który obejmuje cały cykl życia pojazdu i pomaga klientom IVECO spełniać wymagania ich klientów.

IVECO S-WAY - samochód ciężarowy online

Nowy, zaawansowany moduł telematyczny w IVECO S-WAY jest bogatym w możliwości systemem komunikacji. Pozwala gromadzić, przetwarza i wymienia dane w czasie rzeczywistym. Właściciele i kierowcy są stale połączeni z pojazdem poprzez swoje urządzenie mobilne lub komputer PC, korzystając z przyjaznego dla użytkownika portalu i aplikacji MyIVECO. Zaawansowana komunikacja w IVECO S-WAY została opracowana również po to, aby pomóc operatorom logistycznym w zapewnieniu wyższej rentowności ich działalności, poprzez maksymalizację czasu dyspozycyjności pojazdu i prewencyjnego serwisu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL