Elektryczny Abt e-Caddy dostępny u dealerów VW i partnerów Abt-e-Line

Elektryczny Abt e-Caddy w długiej wersji

Abt e-Caddy w długiej wersji dostępny tylko w leasingu.

 

Pierwszego całkowicie elektrycznego Abt e-Caddy w długiej wersji, można teraz zamówić u wybranych dealerów samochodów dostawczych Volkswagen i partnerów Abt-e-Line.

Zasięg Abt e-Caddy to około 159 km

Ponadto obniżona zostaje cena nowego e-Craftera, aby klienci mogli starać się o otrzymanie premii środowiskowej.

Abt e-Caddy jest oferowany wyłącznie jako pojazd leasingowy. Dostawy leasingowanych pojazdów dla klientów mają się rozpocząć w pierwszym kwartale 2020 r. W pojeździe użytkowym Abt e-Caddy sprzęt elektryczny i konwersję zapewni firma Abt e-Line.

Elektryczny Abt e-Caddy posiada silnik elektryczny o mocy 83 kW i akumulator o mocy 37,3 kWh. Zasięg określany jest na 159 kilometrów, w ruchu miejskim. Pojazdy są projektowane z maksymalną prędkością 90 km / h, opcjonalnie można ją podnieść do 120 km / h. W stacji ładowania prądem przemiennym akumulator można ładować 7,2 kW, co oznacza, że czas ładowania wynosi około pięciu godzin. W stacji ładowania prądem stałym o mocy 50 kW akumulator jest ładowany w ciągu 50 minut do około 80 procent.

Silnik elektryczny, elektronika i akumulator są zainstalowane w taki sposób, że e-Caddy jako furgon ma 4,2 metra sześciennego przestrzeni ładunkowej.

Oprócz furgonetki Abt e-Caddy, można również zamówić wersję kombi lub wersję samochodu osobowego z wyposażeniem Trendline.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL