Hybrydowe agregaty chłodnicze do samochodów ciężarowych od Thermo King

Nowoczesne rozwiązania w agregatach chłodniczych Thermo King

Innowacyjne agregaty chłodnicze T-Series Hybrid i UT Hybrid, firmy Thermo King. 

 

Firma Thermo King, zajmująca się produkcją systemów służących do kontroli temperatury w transporcie, wprowadza nowe, hybrydowe agregaty chłodnicze.

Ekologiczne rozwiązania w agragatach chłodniczych Thermo King

Urządzenia te zaprojektowane zostały w celu zmniejszenia wpływu na środowisko i ograniczenia kosztów transportu z wykorzystaniem samochodów ciężarowych.

Nowe agregaty chłodnicze T-Series Hybrid i UT Hybrid firmy Thermo King do samochodów ciężarowych, odpowiadają zapotrzebowaniu na technologie, która zapewni firmom transportowym łatwiejszy dostęp do ograniczonych, miejskich stref niskiej emisji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji.
Ta innowacyjna technologia hybrydowa, pomoże w kontrolowaniu całkowitych kosztów eksploatacji, a także w zwiększeniu wydajności i osiąganiu ważnych celów dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Nowe hybrydowe jedno- i wielotemperaturowe rozwiązanie dla samochodów ciężarowych opiera się na sprawdzonych osiągach agregatów hybrydowych Thermo King SLXi dla naczep. Alternator Frigoblock i sterowanie falownikiem, umożliwiają przełączanie napędu montowanego z przodu agregatu T-Series Hybrid i montowanego pod podwoziem agregatu UT Hybrid, między silnikiem wysokoprężnym a elektrycznym, gdy jest to wymagane. Umożliwia to pracę z wyłączonym silnikiem wysokoprężnym agregatu.

Technologia hybrydowa Thermo King jest częścią planu zrównoważonego rozwoju, zobowiązującego do obniżenia emisji CO2.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL