Ciężarówki DAF na wystawie Solutrans w Lyonie

Ciężarówki DAF prezentowane w Lyonie

Elektryczna ciężarówka DAF CF Electric, symbolem zrównoważonego rozwoju. 

 

Firma DAF Trucks bierze udział w organizowanej dwa razy do roku wystawie Solutrans, która odbywa się w dniach od 19 do 23 listopada br., we francuskim Lyonie.

DAF liderem francuskiego rynku ciężarówek

Na stoisku firmy DAF o powierzchni 450 m2, pokazywane są trzy pojazdy. Zobaczymy tam ciężarówkę o szerokim zakresie zastosowań, DAF CF FAW 8x4, ciągnik przeznaczony do zadań specjalnych z przestronną kabiną, DAF XF Super Space Cab 4x2 oraz elektryczny ciągnik DAF CF Electric, który obecnie przechodzi wszechstronne testy drogowe u klientów w Niemczech i w Holandii.

Na wystawie Solutrans DAF prezentuje również szeroką gamę swoich usług, od bardzo konkurencyjnych usług finansowych PACCAR, po dopasowane do konkretnych potrzeb kontrakty serwisowe DAF MultiSupport, w ramach których oferowane są dedykowane produkty np. dla budownictwa, z gwarancją maksymalnego czasu pracy bez przestojów.

Jak poinformował Dyrektor Zarządzający DAF Trucks France, Philippe Canetti:-Francja jest drugim pod względem wielkości rynkiem samochodów ciężarowych w Europie, na którym DAF świetnie sobie radzi dzięki wiodącej w branży ofercie pojazdów i usług. O sukcesie firmy świadczy ciągły wzrost udziału DAF we francuskim rynku, od rekordowego wskaźnika 13,2% za cały rok 2018 do 13,6% w pierwszych trzech kwartałach bieżącego roku. We Francji DAF jest numerem jeden wśród marek importowanych ciągników siodłowych.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL