Krone z różnorodną ofertą na targach Solutrans w Lyonie

Jednoosiowa naczepa, Cool Liner City

Jednoosiowa naczepa Krone, Profi Liner City, przeznaczona do zadań w ruchu miejskim. 

 

Podczas zbliżających się targów, Solutrans w Lyonie, Krone, zaprezentuje różnorodność swoich produktów.

Krone oferuje innowacyjne rozwiązania telematyczne

Krone przedstawi m.in: naczepę z serii Profi Liner City, naczepę chłodniczą Cool Liner oraz podwozie podkontenerowe Box Liner.

Naczepa Profi Liner City ma szeroki zakres zastosowań. Najbardziej jednak, jednoosiowy Profi Liner City, nadaje się do wyzwań związanych z ruchem dostawczym w mieście.

Dzięki Cool Liner, Krone oferuje praktyczne rozwiązanie do transportu produktów o kontrolowanej temperaturze, takich jak: owoce, warzywa, mięso, ryby i mrożonki, a także rośliny oraz produkty farmaceutyczne.

Solidny Box Liner eLTU70, został specjalnie zaprojektowany do trudnych codziennych zadań z często zmieniającymi się rozmiarami kontenerów. Cechuje go wyjątkową elastycznością użytkowania i niska masa własna, 4600 kg w podstawowym wyposażeniu, co z kolei przekłada się na większą ładowność.

Ponadto Krone zaprezentuje szeroką gamę swoich usług, począwszy od doskonałych rozwiązań telematycznych aż do różnych praktycznych pakietów serwisowych w tym: elastyczną ofertę wynajmu za pośrednictwem Krone Fleet i wzorcowy serwis części zamiennych Krone.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL