Stacja paliw w Kątach Wrocławskich zyskuje na popularności

Citronek Kąty Wrocławskie Dyskont

Najczęstszymi gośćmi kierowcy samochodów ciężarowych.

 

Oferta flotowa, restauracja i supermarket 24/7, oraz bogate zaplecze sanitarne. To jedne z głównych powodów, dla których kierowcy odwiedzają Dyskont Paliwowy w Kątach Wrocławskich przy zjeździe z autostrady A4. Stacja uruchomiona 19 października szybko stała się miejscem odpoczynku skupiającym licznych podróżnych. Kierowcy zawodowi doceniają kompleksowość usług, z których można skorzystać o każdej porze.

Przy stacji funkcjonuje obszerny, dobrze zaopatrzony supermarket oferujący różnorodne produkty; od akcesoriów samochodowych, po świeże warzywa, owoce, świeże pieczywo i wędliny sprzedawane na wagę. Restauracja Picaro czynna 24/7 oferująca dania kuchni polskiej, stanowi interesującą alternatywę dla funkcjonujących przy autostradzie barów i restauracji typu fast food. W punkcie gastronomicznym przy stacji Dyskont Paliwowy można skosztować m.in. golonki, schabowego, pierogów, a także tradycyjnych zup.

Z punktu widzenia podróżnych istotne jest również zaplecze sanitarne, na które składają się między innymi nowocześnie wyposażone łazienki z prysznicami. Dzięki akceptacji kart flotowych takich jak E100, DKV, UTA, Olerex, CRT Partner oraz Citronex kierowcy mogą dokonywać na stacji transakcji bezgotówkowych.

Dyskont Paliwowy w Kątach Wrocławskich jest siódmym obiektem należącym do sieci. Jak zapowiada Citronex- właściciel marki Dyskont Paliwowy, sieć będzie nadal się rozwijać. Więcej informacji na temat marki DP i lokalizacji stacji paliw znajdziecie pod adresem: https://dyskontpaliwowy.pl/

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL