Ford Trucks sprzedał pierwsze ciężarówki F-Max na rynku polskim

Pierwszy Ford F-Max w Polsce

Oficjalne przekazanie kluczyków nastąpiło podczas uroczystego otwarcia sieci dealerskiej i serwisowej Ford Trucks na polskim rynku.

 

Pierwszymi firmami transportowymi, które zdecydowały się zakupić Fordy F-Max są: Profil Shipyards Sp. z o.o. Spółka komandytowa oraz Usługi Transportowe BOG-TRANS.

W dniu dzisiejszym ogłoszono również listę pierwszych autoryzowanych serwisów Ford Trucks Polska, są nimi:
- Q-Service Truck z Cząstkowa Polskiego
- AUTOFIKO Sp. z o.o. z Jaworzna
- Truck Części Błach i Rajchel Spółka Jawna z Wrocławia
- Moobilo Sp. z o.o. z Gdańska
- Ziem-Bud Sp. z o.o. z Łodzi
- PHU WIMEX Tadeusz Wiszowaty z Białegostoku
- Bogumił Porębski Spółka Komandytowa z Niedźwiedzia
- Marcotrans Sp. z o.o. ze Stargardu

- Otwarcie sieci dealerskiej i serwisowej to kluczowy moment w rozwoju Ford Trucks w Polsce. Oficjalnie dołączyliśmy w ten sposób do rodziny Ford Trucks, mogąc oferować naszym klientom wysokiej klasy pojazdy ciężarowe. Krok ten doskonale wpisuje się w kierunek rozwoju Grupy Kapitałowej Inter Cars, gdzie poprzez różne segmenty naszej działalności, tworzymy kompleksowy model obsługi klientów, oferując dostęp do gotowych produktów, jakimi są pojazdy, części zamienne i usługi napraw. Na kooperacji skorzystają przede wszystkim klienci, ale także nasze serwisy skupione wewnątrz sieci, które otrzymują w ten sposób dostęp do nowoczesnych technologii. Dla tych, którzy uzyskają autoryzację do napraw pojazdów Ford Trucks, będzie to także duża wartość wizerunkowa, przedstawiająca ich wysokie kompetencje - powiedział Sławomir Rybarczyk, prezes Zarządu Q-Service Truck Sp. z o.o.

Obecnie sieć dealerską tworzy osiem podmiotów, wszystkie one uzyskały również autoryzację do napraw pojazdów Ford Trucks. Docelowo punktów dealerskich na terenie Polski będzie 10. Sieć serwisowa oparta będzie z kolei na 20 warsztatach. Aktualnie prowadzone są rozmowy z kolejnymi firmami, chętnymi dołączyć do sieci, weryfikowane są również ich możliwości, predyspozycje i skala potencjału.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL