Producent opakowań wydaje miliony na logistykę. Sprawdź, czy możesz z tego skorzystać

CANPACK - konkurs ofert

Grupa CANPACK działa na rynku opakowań metalowych od blisko 30 lat.

 

W tym okresie stała się wiodącym producentem w branży opakowań do napojów w Europie Środkowo-Wschodniej i stale umacnia swoją pozycję rynkową w Europie Zachodniej, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Dynamiczny rozwój firmy z roku na rok jest powodem rosnącego zapotrzebowania na zakup usług logistycznych głównie na potrzeby dystrybucji wyrobów gotowych do naszych klientów.

Roczne wydatki na logistykę liczone są w dziesiątkach milionów EUR. Klienci w Polsce i Europie to najwięksi globalni producenci piwa i napojów, do których dostarczane są aluminiowe puszki, szklane butelki jak i zamknięcia koronowe (kapsle). Ponadto Grupa CANPACK jest również dostawcą stalowych opakowań na rynek producentów wyrobów chemicznych i spożywczych.

Utrzymująca się dysproporcja pomiędzy liczbą kierowców na rynku a faktycznym zapotrzebowaniem zgłaszanym przez firmy transportowe, migracja oraz coraz większa presja płacowa czy brak akceptacji na wykonywanie pracy w trakcie weekendów, świąt i nocy w tej grupie zawodowej oraz niepewność rynku transportowego związana ze skutkami wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, w październiku 2019, to jedne z głównych czynników, które stają się coraz większym wyzwaniem dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw.

Biorąc pod uwagę wszystkie niepokojące sygnały, które płyną z rynku, Grupa CANPACK podejmuje kroki, aby skutek niekorzystnych zmian miał jak najmniejszy wpływ na jakość świadczenia usług dla klientów. Jednym, ale nie jedynym działaniem jest lokalizowanie fabryk i magazynów Grupy CANPACK jak najbliżej odbiorców.

Grupa CANPACK zacieśnia współpracę z obecnymi dostawcami usług transportowych oraz poszukuje kolejnych godnych zaufania partnerów, którym CANPACK oferuje:
- Długoterminowe umowy na świadczenie usług transportowych na terenie Polski jak i trasach eksportowych;
- Obsługę realizacji usług dystrybucyjnych do naszych klientów na krótkich ryczałtowych trasach;

Dzięki tym rozwiązaniom:
- Grupa CANPACK jest w stanie ograniczyć liczbę pojazdów i kierowców do obsługi danego klienta;
- Można zoptymalizować czas pracy kierowcy, który przede wszystkim powinien być wykorzystany do maksimum na jazdę, nie na oczekiwanie na załadunek lub rozładunek;
- Grupa CANPACK Zapewnia klientom elastyczność, bezpieczeństwo terminowych dostaw i wymagany poziom jakości;

CANPACK zaprasza każdego dostawcę usług transportowych, dla którego perspektywa wspólnego rozwoju będzie szansą na pozyskanie kolejnego zleceniodawcy na przyszłe lata.

W szczególności poszukiwane są firmy, które:
- Posiadają samochody typu zestaw 7,7 +7,7 m dł. , wys. 3 m;
- Są gotowe do zainwestowania w w/w tabor dedykowany do przewozu lekkich towarów;

W celu uzyskania szczegółowych informacji wskazany jest kontakt z biurem Logistyki CAN-PACK S.A.
- Dariusz Krzywacki – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – transport krajowy
- Piotr Kwiatkowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – transport międzynarodowy
- lub poprzez stronę internetową: transport.canpack.eu

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL