Dzień innowacji w TRATON Group

Innowacyjne rozwiązania od TRATON Group

TRATON Group to nowa era transportu - Volkswagen, MAN, Scania. 

 

W dniu 2 października br. TRATON Group zorganizuje w Sztokholmie:- Dzień Innowacji 2019, przeznaczony przede wszystkim dla mediów związanych z motoryzacją.

Nowoczesne rozwiązania w branży pojazdów użytkowych

TRATON Group zrzesza w swoich szeregach takie marki jak: MAN, Scania i Volkswagen. Jak poinformował Prezes CEO TRATON a jednocześnie członek zarządu Volkswagena,

Andreas Renschler:- Dzień innowacji to nie tylko prezentowanie trzech marek to produkty i technologia. A dokładniej chodzi o podejście, że my jako firma jesteśmy w stanie dostarczać innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów i spełniać wysokie oczekiwania dotyczące koncentracji na przyszłości i zrównoważonym rozwoju. Trzy główne czynniki napędzające innowacje w TRATON to także podstawowe elementy programu Dnia Innowacji. Są to: modularyzacja, oprogramowanie i systemy oraz ludzie i współpraca.

Najważniejszym wydarzeniem Innovation Day 2019, będzie autonomiczny pojazd koncepcyjny, który zostanie zaprezentowany publiczności po raz pierwszy. Kompleksowy program utworzony jako Kampus Innowacji TRATON ma na celu stworzenie atmosfery dogłębnej interakcji między zaproszonymi dziennikarzami, zarządem TRATON, ekspertami i klientami, a nie tylko jednostronnymi prezentacjami.

Grupa dąży do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu, jakim jest osiągnięcie pozycji przywództwa w branży pojazdów użytkowych.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL