Specjalne wersje IVECO S-Way - FIT CAB i MAGIRUS

Nowe rozwiązania w samochodach ciężarowych IVECO

IVECO FIT CAB koncentruje się na kierowcy by poprawić jego komfort pracy.

 

IVECO zaprezentowało dwie koncepcyjne ciężarówki podczas światowej premiery nowej serii IVECO S-WAY: nowe IVECO FIT CAB i MAGIRUS, dwie specjalne koncepcje zorientowane na klienta, które są przedmiotem procesu współpracy z udziałem potencjalnych klientów.

IVECO MAGIRUS zawiera klasyczne chromowane detale

Gerrit Marx, prezes Commercial and Specialty Vehicles, wyjaśnił:- Przy opracowywaniu naszych produktów stosujemy podejście ukierunkowane na klienta i kierowcę, uczestniczą oni w naszych testach terenowych, dają nam wskazówki wraz ze swoimi spostrzeżeniami i opiniami. Dzięki tym koncepcjom chcemy współtworzyć z kierowcami i właścicielami te pojazdy, a co najważniejsze, chcemy również zaangażować ich w dialog na temat ich pracy, aby dostosować kolejne ciężarówki do ich potrzeb i życzeń.

Kabina IVECO FIT CAB koncentruje się na kierowcy, aby poprawić samopoczucie, komfort i osiągi kierowcy, łagodząc konsekwencje długich godzin jazdy. Wnętrze kabiny jest wyposażone w sprzęt do ćwiczeń, taki jak zintegrowane na dachu, składane rozwiązanie z wieloma uchwytami oraz funkcjonalny pakiet obejmujący opaski, suwaki i obciążniki. IVECO FIT CAB to praca w podróży i towarzysz treningu dla kierowcy.

IVECO MAGIRUS składa hołd swojemu znakomitemu dziedzictwu, a jednocześnie mocno patrzy w przyszłość. Zawiera wiele elementów oryginalnej marki, w tym klasyczne chromowane detale. Składając hołd swojej historii, jest innowacyjnym podejściem do opracowywania ciężarówek wykonanych na zamówienie. Reinterpretuje swoje dziedzictwo z wyrafinowaniem, wprowadzając precyzyjne rzemiosło i zaawansowaną technologię. Niezwykła uwaga została poświęcona każdemu szczegółowi, od najwyższej jakości skórzanych wykończeń i doskonałych tkanin, po metalowe dźwignie, przełączniki i wkładki oraz szeroką gamę opcji, aby każdy klient mógł uczynić swoją kabinę naprawdę wyjątkową.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL