Limitowana jubileuszowa edycja Renault T High - tylko 125 sztuk

Renault T Berliet

Renault Trucks świętuje 125 lat historii.

 

Renault Trucks wprowadza nową limitowaną edycją T High 1894, która łączy historię marki z nowoczesnym stylem. Zaledwie 125 takich pojazdów trafi do sprzedaży w całej Europie.

Chcąc uczcić 125 lat wiedzy i innowacji Renault Trucks przedstawia nową limitowaną serię, T High 1894 Edition. Francuski producent składa w ten sposób hołd swoim korzeniom wprowadzając pojazd z nawiązanymi kolorystycznymi do logo Berliet.

Kabina oraz osłony aerodynamiczne pomalowane są na kolor "midnight blue". Niektóre elementy pojazdu takie jak grill są dodatkowo podkreślone na złoto lub tak jak obręcze kół na czerwono.

Renault Trucks T Berliet ma pomalowane na złoto pneumatyczne sygnały dźwiękowe oraz zestaw świateł na dachu kabiny

Dodatkowo liczne elementy graficzne podkreślają linie kabiny oraz dynamikę pojazdu, jak np. napis "Edition 1894" z przodu i po bokach kabiny. Na owiewkach międzyosiowych znajduje się specjalnie stworzone z tej okazji logo: sylwetki kultowych pojazdów marki, ułożone w kształt diamentu – logo Renault Trucks, w które wkomponowana jest lokomotywa - znak marki Berliet.

We wnętrzu kabiny pojawia się ten sam, niebieski, kolor na tablicy rozdzielczej i kierownicy, a wewnętrzna strona drzwi ma tapicerkę utrzymaną w kolorystyce niebiesko-czerwonej. Czerwone ramki nawiewów dopełniają harmonii wewnętrznej pojazdu. Fotel Recaro pokryty czarną skórą jest przeszyty czerwoną nicią, a na za zagłówku wyhaftowano złoty napis « Edition 1894 ». T High 1894 posiada wykładzinę podłogową z czerwonymi przeszyciami i złote zasłony.

Limitowana seria ma bogate wyposażenie poprawiające komfort pracy kierowcy, jak panoramiczna tablica rozdzielcza z ekranem LCD (witającym kierowcę logo Edition 1894) i dodatkowym ekranem Roadpad+ połączonym z kamerą cofania. T High 1894 wyposażono w silnik 13-litrowy o mocy 520 KM.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL