Pastor Ekkehart Fischer

Kościół Trucker wspiera duchowo kierowców ciężarówek

Dobra wiadomość dla kierowców samochodów ciężarowych.

 

Związek nie-wyznaniowy Trucker Church został założony w 2000 roku przez byłego konsultanta zarządzania a dzisiaj pastora Ekkeharta Fischera i jego żonę Renate.

Związek Trucker Church głosi Ewangelię wśród kierowców samochodów ciężarowych

Związek jest misyjną pracą z różnorodnymi grupami, społecznościami i jednostkami w sieci internetowej do rozpowszechniania wiary chrześcijańskiej wśród kierowców ciężarówek. Ekkehart Fischer powiedział:- Nie mamy członków, katalogów członkowskich i nie chcemy rekrutować nikogo ze swojej społeczności, ale jesteśmy przyjaciółmi w sieci, którzy chcą tego samego: kierowcy ciężarówek powinni doświadczyć zmieniającej życie miłości do Boga. Kościół Trucker jest zaangażowany w wypełnianie przykazania misyjnego Jezusa Chrystusa na całym świecie poprzez głoszenie Ewangelii, a także chrześcijańskiej nauki biblijnej, zwłaszcza dla kierowców ciężarówek i autobusów, przewoźników, spedytorów i wszystkich innych osób zaangażowanych w tę branżę.

 

 

Przeczytaj też:
Sposoby na obniżenie kosztów floty z telematyką Systemy telematyczne do zarządzania flotą są opracowywane z myślą o zapewnieniu pełniejszej kontroli nad wykorzystywaniem pojazdów, zwiększeniu wydajności i szeroko pojętej optymalizacji realizowanych zleceń. Dzięki zebranym danym można podejmować efektywniejsze i niezawodne decyzje w celu obniżenia całkowitego kosztu utrzymania floty.
Daimler Truck przeprowadza intensywne testy systemów wspomagających bezpieczeństwo W ramach przeprowadzonych ostatnio szeroko zakrojonych testów skupiono się przede wszystkim na systemach asystujących, które będą montowane w ciężarówkach i autobusach Daimler Truck od kwietnia 2024 r.
110 lat marki Textar Za oficjalny początek marki Textar przyjmuje się datę 23 lipca 1913 roku.
Mobil Delvac: trzy nowe kategorie olejów silnikowych już dostępne w Polsce Ultra, Modern i Legend to trzy nowe kategorie olejów silnikowych Mobil Delvac dostępne w polskiej sieci sprzedaży.
Cyfrowe wyświetlacze w ciężarówkach Scania Kierowcy Scania zyskają większą kontrolę nad pojazdem i jego otoczeniem dzięki sygnałom wysyłanym przez czujniki za każdym razem, gdy zbliża się zagrożenie lub konieczność podjęcia działania.
Firma TIRMET z nowym serwisem IVECO Firma TIRMET uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami swój nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO.
Ile kupiliśmy samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów pod koniec wakacji W grupie samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t DMC w sierpniu 2023 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, zarejestrowano 4244 nowe pojazdy użytkowe. To jest znacznie więcej niż przed rokiem (+62 %) i więcej niż w lipcu br. (+37,3%).
Najchętniej kupowana ciężarówka Volvo ma już 30 lat Dziś mija 30 lat, odkąd Volvo Trucks wprowadziło na rynek model FH, najlepiej sprzedającą się ciężarówkę w historii firmy.
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.