Verizon Connect i UTA pomogą obniżać koszty paliwa

Verizon Connect

Verizon Connect i UTA, wiodący dostawca kart paliwowych, będą współpracować w celu dostarczenia uproszczonych danych o transakcjach paliwowych.

 

Za pośrednictwem platformy Verizon Connect Reveal, istnieje możliwość ograniczenia emisji spalin oraz obniżenia kosztów paliwa. Integracja z UTA umożliwia menadżerom flot szybkie i proste generowanie raportów, które łączą dane o paliwie z informacjami GPS. Dzięki temu mogą identyfikować i przypisywać transakcje, aby lepiej zarządzać kosztami paliwa.

Verizon Connect - kluczowe raporty dla firm transportowych

- Kupione paliwo: analizuje zakupy paliwa dla każdego pojazdu i identyfikuje braki efektywności oraz wskazuje możliwości optymalizacji;
- Efektywność paliwowa: udostępnia dane o zużyciu paliwa i wskazuje zachowania kierowcy, które wpływają na jego marnowanie;
- Utracone paliwo: porównuje transakcje paliwowe dla każdego pojazdu, które określają, czy pojazd był w miejscu transakcji i czy zakupiono nadmiar paliwa;
- Ślad węglowy: oblicza ślad węglowy każdego pojazdu, dzięki czemu organizacje mogą redukować negatywny wpływ na środowisko.

- Paliwo często jest największym kosztem w firmach opartych na flocie i uzyskanie wglądu w szczegóły związane z transakcjami za nie i tego, jak jest wykorzystywane, to ważny element zarządzanie finansami organizacji. Integracja UTA z systemem do zarządzania flotą Verizon Connect Reveal umożliwia klientom lepiej zarządzać wydatkami na paliwo poprzez pomoc w identyfikacji słabej efektywności i przypadków nadużyć. Integracja między Verizon Connect i UTA oferuje klientom większy poziom przejrzystości i zwiększa wartość wykorzystywanych usług – powiedział Stefan Horst, head of marketing w UTA. Dając klientom lepszy wgląd w koszty, które mają wpływ na końcowy bilans działalności firmy, umożliwiamy im lepsze zarządzanie wydatkami na paliwo i usprawnienie działalności floty - mówi Derek Bryan, EMEA vice president w Verizon Connect.

Integracja kart paliwowych UTA z systemem do zarządzania flotą Verizon Connect Reveal jest obecnie dostępne w Polsce, Niemczech i Francji.

Więcej informacji na: www.verizonconnect.com/pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL