Kierunek Ż - tylko dla kierowców ciężarówek

Kierunek Ż program dla kierowców ciężarówek

Klub Kierowców Żywca.

 

Kierowca realizujący zlecenia transportowe to najważniejszy czynnik logistycznego sukcesu! Transport nie poczeka, a samochód nie poprowadzi się sam. Z myślą o Kierowcach Transportu Krajowego, stworzony został innowacyjny program premiowy nagradzający realizację zleceń transportowych dla Grupy Żywiec.

Kierowco! Bez Ciebie nie jedziemy

Program KIERUNEK Ż, to rozwiązanie przygotowane specjalnie dla Kierowców Zawodowych, gdzie za transporty wykonywane na rzecz Grupy Żywiec, zdobywają punkty, które wymieniają na atrakcyjne nagrody. Nagradzając bezpośrednio Kierowcę, wspierana jest też praca przewoźników i spedytorów, którzy mogą wykorzystywać Program KIERUNEK Ż, jako narzędzie ułatwiające pozyskanie transportów dla Grupy Żywiec. Takie działanie procentuje zaufaniem oraz lojalnością wobec zleceniodawcy – Grupy Żywiec, która jako pierwsza skierowała program do tej grupy zawodowej.

Obierz kurs na KIERUNEK Ż

KIERUNEK Ż to jedyny program lojalnościowy o tak unikatowej formule, obecny na rynku krajowych usług transportowych. Oferuje on szereg benefitów w postaci premii pieniężnych na karcie prepaid i nagród rzeczowych, takich jak: odzież sportowa, sprzęt RTV, gadżety przydatne w podróży i codziennej pracy. Jest też możliwość zamówienia indywidualnej nagrody na życzenie, co w praktyce daje nieograniczone możliwości w wyborze nagród. W tak szerokiej gamie profitów, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i dla rodziny. A pierwszy bonus w postaci koszulki KIERUNEK Ż można zdobyć już po realizacji 4 zleceń transportowych!

Kierunek Ż to proste zasady

Warto dołączyć do Klubu Kierowców Żywiec i czerpać z uczestnictwa w programie KIERUNEK Ż wymierne korzyści.
Co zrobić, aby jak najszybciej ruszyć trasą korzyści? Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kierunekz.pl i realizować zlecenia transportowe dla Grupy Żywiec. Nic więcej, punkty naliczą się same! Zasady można streścić w kilku punktach:
1. Realizuj krajowe zlecenia transportowe dla Grupy Żywiec i zyskuj punkty na swoim koncie.
2. Zdobywaj dodatkowe bonusy oraz premie – dzięki kolejnym transportom.
3. Zostań liderem rankingu – zgarniaj extra nagrody za terminowe zlecenia premiowane za czas.

W trosce o najwyższe standardy

Grupie Żywiec zależy, aby wspólnie z kierowcami w ramach Kierunku Ż wypracować najwyższe standardy obsługi dostaw. Dlatego KIERUNEK Ż to coś więcej niż program i punkty za zrealizowane transporty. To także praktyczna wiedza i szkolenia online, dzięki którym można podwyższać swoje kompetencje zawodowe. Jednocześnie to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w ciekawych quizach i możliwość zdobycia dodatkowych nagród w programie.

Jedź trasą korzyści - ruszaj!

Wrzuć na Ż i jak najszybciej zarejestruj się na stronie programu www.kierunekz.pl. Dołącz do Klubu Kierowców Żywca. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o programie skontaktuj się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 798 671 769. Kierowco! Wybierz KIERUNEK Ż – ruszaj z nami i z każdą trasą zyskuj ! Bez Ciebie nie jedziemy!

Czas trwania programu: 1 kwietnia 2019 do 31 marca 2020 roku.

Przeczytaj też:
Niemcy liberalizują zakazy dla kierowców długich ciężarówek. Sieć tras znacznie się poszerzyła

Cyfrowa mapa przeglądowa jest teraz dostępna na stronie internetowej Federalnego Ministerstwa Transportu (BMVI), która zawiera informacje o sieci dróg dopuszczonych do użytku z długimi zestawami ciężarowymi 17,80 i 25,25 m. W czwartek ogłosiło to BMVI.

 

Mała ciężarówka zasilana ogniwami paliwowymi ma duży zasięg i krótki czas tankowania

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) ogłosiło, że planuje rozpocząć seryjną produkcję ciężarówek z ogniwami paliwowymi pod koniec 2020 roku.

 

Waberer's ogranicza swoje usługi transportowe

Unieruchomiona flota firmy Weberer's.

 

ELVIS żąda zawieszenia opłat za samochody ciężarowe

ELVIS wspiera firmy transportowe.

 

Skrzynki z piwem wypchnęły plandekę ciężarówki

Kierowca transportował 25 ton skrzynek z piwem.

 

Tymczasem w USA... zwalniają kierowców

Podczas gdy niektóre segmenty transportu cieszą się gwałtownym wzrostem popytu, inne zmagają się z powodu braku zleceń.

 

Travis Road Services uruchamia europejską sieć parkingów dla ciężarówek

Truck Parking nowa platforma internetowa dla firm transportowych.

 

Darmowa kawa dla kierowców ciężarówek. MAN Truck & Bus dziękuje kierowcom

MAN Truck & Bus Niemcy chciałby podziękować za ten wysiłek.

Waberer's zmniejsza swoją flotę o 40 procent i sprowadza ciężarówki z powrotem na Węgry

Węgierska przewoźnik Waberer's tymczasowo redukuje 40 procent swojej floty.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL