Kierunek Ż - tylko dla kierowców ciężarówek

Kierunek Ż program dla kierowców ciężarówek

Klub Kierowców Żywca.

 

Kierowca realizujący zlecenia transportowe to najważniejszy czynnik logistycznego sukcesu! Transport nie poczeka, a samochód nie poprowadzi się sam. Z myślą o Kierowcach Transportu Krajowego, stworzony został innowacyjny program premiowy nagradzający realizację zleceń transportowych dla Grupy Żywiec.

Kierowco! Bez Ciebie nie jedziemy

Program KIERUNEK Ż, to rozwiązanie przygotowane specjalnie dla Kierowców Zawodowych, gdzie za transporty wykonywane na rzecz Grupy Żywiec, zdobywają punkty, które wymieniają na atrakcyjne nagrody. Nagradzając bezpośrednio Kierowcę, wspierana jest też praca przewoźników i spedytorów, którzy mogą wykorzystywać Program KIERUNEK Ż, jako narzędzie ułatwiające pozyskanie transportów dla Grupy Żywiec. Takie działanie procentuje zaufaniem oraz lojalnością wobec zleceniodawcy – Grupy Żywiec, która jako pierwsza skierowała program do tej grupy zawodowej.

Obierz kurs na KIERUNEK Ż

KIERUNEK Ż to jedyny program lojalnościowy o tak unikatowej formule, obecny na rynku krajowych usług transportowych. Oferuje on szereg benefitów w postaci premii pieniężnych na karcie prepaid i nagród rzeczowych, takich jak: odzież sportowa, sprzęt RTV, gadżety przydatne w podróży i codziennej pracy. Jest też możliwość zamówienia indywidualnej nagrody na życzenie, co w praktyce daje nieograniczone możliwości w wyborze nagród. W tak szerokiej gamie profitów, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i dla rodziny. A pierwszy bonus w postaci koszulki KIERUNEK Ż można zdobyć już po realizacji 4 zleceń transportowych!

Kierunek Ż to proste zasady

Warto dołączyć do Klubu Kierowców Żywiec i czerpać z uczestnictwa w programie KIERUNEK Ż wymierne korzyści.
Co zrobić, aby jak najszybciej ruszyć trasą korzyści? Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kierunekz.pl i realizować zlecenia transportowe dla Grupy Żywiec. Nic więcej, punkty naliczą się same! Zasady można streścić w kilku punktach:
1. Realizuj krajowe zlecenia transportowe dla Grupy Żywiec i zyskuj punkty na swoim koncie.
2. Zdobywaj dodatkowe bonusy oraz premie – dzięki kolejnym transportom.
3. Zostań liderem rankingu – zgarniaj extra nagrody za terminowe zlecenia premiowane za czas.

W trosce o najwyższe standardy

Grupie Żywiec zależy, aby wspólnie z kierowcami w ramach Kierunku Ż wypracować najwyższe standardy obsługi dostaw. Dlatego KIERUNEK Ż to coś więcej niż program i punkty za zrealizowane transporty. To także praktyczna wiedza i szkolenia online, dzięki którym można podwyższać swoje kompetencje zawodowe. Jednocześnie to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w ciekawych quizach i możliwość zdobycia dodatkowych nagród w programie.

Jedź trasą korzyści - ruszaj!

Wrzuć na Ż i jak najszybciej zarejestruj się na stronie programu www.kierunekz.pl. Dołącz do Klubu Kierowców Żywca. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o programie skontaktuj się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 798 671 769. Kierowco! Wybierz KIERUNEK Ż – ruszaj z nami i z każdą trasą zyskuj ! Bez Ciebie nie jedziemy!

Czas trwania programu: 1 kwietnia 2019 do 31 marca 2020 roku.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL