Tradus - oferta maszyn i samochodów w internecie

Tradus - Heavy Machinery

Tradus Heavy Machinery - rozwiązanie dla kupujących i sprzedających.

 

Jeśli szukasz ciężkiego sprzętu, pojazdów użytkowych lub używanego sprzętu, Tradus to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Od ciężarówek, ciągników i przyczep, po koparki i ładowarki, które możesz kupić lub sprzedać w przystępnych cenach.

Tradus - globalna platforma internetowa

Tradus należy do grupy OLX, która oferuje szeroką gamę produktów do kupna i sprzedaży pojazdów użytkowych i używanego sprzętu z całego świata.

Ten rynek, który rozwija się coraz bardziej globalnie, pomaga użytkownikowi w znalezieniu odpowiedniego sprzętu do pracy, zarówno w transporcie, budownictwie, gospodarstwie rolnym czy urządzeń do transportu materiałów, jak i znalezieniu ich po najlepszych cenach. Mimo to możesz skorzystać z pomocy firmy Tradus, aby sprzedać swój sprzęt nowym nabywcom za pośrednictwem ich globalnej sieci.

Obecnie internet jest kluczem dla firm

I konsekwentnie, Tradus jest częścią grupy OLX, wiodącej sieci, sklasyfikowanej platformy obecnej na 45 rynkach, w tym takich marek, jak OLX, Letgo, Dubizzle, Storia, Stardia i innych.

Tradus jest obecny w wielu krajach, takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Hiszpania, Belgia, Włochy, Francja, Portugalia, Szwajcaria, Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, a nawet Malezja. Ta platforma ma również aplikację o nazwie Tradus - Heavy Machinery, dostępną na urządzenia mobilne, która umożliwia negocjowanie w dowolnym miejscu.

Ta aplikacja może być pobrana w App Store na IOS i w Google Play na Androida, a to pozwala użytkownikowi wiedzieć w każdej chwili, co jest dostępne, aby móc handlować podczas rozjazdów, szybciej odpowiadać sprzedawcom, być świadomym najnowszych wiadomości i łatwo udostępniać oferty online innym kontaktom.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie www.tradus.com

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL