Utrudnienia w okolicy Alkmaar. Boeing jedzie.

Transport ponadnormatywny

Transport gabarytu zajął trzy dni.

 

W nocy z piątku na sobotę autostrada A9 w pobliżu Badhoevedorp została zamknięta na pewien czas. Drogą transportowano Boeinga 747, który będzie ozdobą hotelu Corendon Village.

Transport ponadnormatywny

Dawny samolot KLM musi teraz trafić do ogrodu hotelu w Badhoevedorp. Samolot stanie się centrum uwagi, jako miejscowa atrakcja.

Autostrada A9 w kierunku Alkmaar została zamknięta dla ruchu drogowego od 23:00 w piątek wieczorem do 7:00 w sobotę rano. W drugą stronę, w stronę Amstelveen, w tym samym czasie otwarty był jeden pas ruchu. Dopiero podczas samego przejazdu zatrzymano ruch w Rijkswaterstaat.

Planowany jest teraz kolejny odcinek transportu. W nocy z soboty na niedzielę Boeing przejedzie z Schipholweg do hotelowego ogrodu. Transport planowany jest na kilka godzin.

Przeczytaj też:
Kolejne zmiany dla kierowców ciężarówek

Już od 1 października 2021 r. podróżowanie do Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej będzie możliwe wyłącznie z paszportem.

Bank Pekao rozpoczyna współpracę ze SkyCash. Klienci za usługi transportowe zapłacą telefonem

W zaledwie kilka miesięcy od udostępnienia klientom usługi Autopay, Bank Pekao poszerza spektrum funkcjonalności transportowych z poziomu aplikacji mobilnej.

 

Jak kobiety odnalazły się w typowo męskich zawodach Transport intermodalny receptą na kryzys?

Ruch w Rejonie Przeładunkowym Małaszewicze (RPM) odbywa się na niespotykaną dotychczas skalę. W kwietniu br. wykorzystano optymalne możliwości obecnego układu torowego.

 

Kierowca ciężarówki jednym z najlepiej zarabiających w Rosji

Według rosyjskich ekspertów poszukujących pracowników w Rosji, najlepiej płatne prace w 2018 roku dotyczyły IT, transportu, logistyki i produkcji.

Ciężarówka wywrócona na wietrze - kto winien?

W okresie jesienno-zimowym lub wiosną ciężarówki są narażone na silne podmuchy wiatru. czasem przewracają się.

44 tony - tak, ale pod pewnymi warunkami

Niemieckie Ministerstwo Transportu odrzuciło wniosek 17 spedytorów którzy domagali sie dopuszczenia do ruchu drogowego zestawów 44 tonowych.

Dzień Reformacji - zakaz jazdy samochodów ciężarowych

Państwa federalne, w których Dzień Reformacji jest związany z zakazem prowadzenia pojazdów to: Brandenburgia, Mecklenburg-Vorpommern, Saksonia, Saksonia-Anhalt i Turyngia.

Głos Niemców w sprawie transportu

Coraz więcej samochodów ciężarowych porusza się po autostradach i drogach krajowych w Niemczech, co skutkuje rosnącą liczbą poważnych wypadków z ich udziałem.

Wyszukiwarka

Informacje