Utrudnienia w okolicy Alkmaar. Boeing jedzie.

Transport ponadnormatywny

Transport gabarytu zajął trzy dni.

 

W nocy z piątku na sobotę autostrada A9 w pobliżu Badhoevedorp została zamknięta na pewien czas. Drogą transportowano Boeinga 747, który będzie ozdobą hotelu Corendon Village.

Transport ponadnormatywny

Dawny samolot KLM musi teraz trafić do ogrodu hotelu w Badhoevedorp. Samolot stanie się centrum uwagi, jako miejscowa atrakcja.

Autostrada A9 w kierunku Alkmaar została zamknięta dla ruchu drogowego od 23:00 w piątek wieczorem do 7:00 w sobotę rano. W drugą stronę, w stronę Amstelveen, w tym samym czasie otwarty był jeden pas ruchu. Dopiero podczas samego przejazdu zatrzymano ruch w Rijkswaterstaat.

Planowany jest teraz kolejny odcinek transportu. W nocy z soboty na niedzielę Boeing przejedzie z Schipholweg do hotelowego ogrodu. Transport planowany jest na kilka godzin.

Przeczytaj też:
Kierowca ciężarówki jednym z najlepiej zarabiających w Rosji

Według rosyjskich ekspertów poszukujących pracowników w Rosji, najlepiej płatne prace w 2018 roku dotyczyły IT, transportu, logistyki i produkcji.

Ciężarówka wywrócona na wietrze - kto winien?

W okresie jesienno-zimowym lub wiosną ciężarówki są narażone na silne podmuchy wiatru. czasem przewracają się.

44 tony - tak, ale pod pewnymi warunkami

Niemieckie Ministerstwo Transportu odrzuciło wniosek 17 spedytorów którzy domagali sie dopuszczenia do ruchu drogowego zestawów 44 tonowych.

Dzień Reformacji - zakaz jazdy samochodów ciężarowych

Państwa federalne, w których Dzień Reformacji jest związany z zakazem prowadzenia pojazdów to: Brandenburgia, Mecklenburg-Vorpommern, Saksonia, Saksonia-Anhalt i Turyngia.

Głos Niemców w sprawie transportu

Coraz więcej samochodów ciężarowych porusza się po autostradach i drogach krajowych w Niemczech, co skutkuje rosnącą liczbą poważnych wypadków z ich udziałem.

Transport samochodami dostawczymi krytykowany w Niemczech

W Niemczech, w niedługim czasie, mogą nastąpić zmiany dotyczące transportu drogowego. Chodzi tu o samochody dostawcze z tzw. kurnikami na dachu.

Dlaczego Coca-Cola wybrała TomTom WEBFLEET?

Aplikacja WEBFLEET od TomTom jest prostym sposobem na zarządzanie flotą.

Doświadczony i zapracowany - kim jest polski kierowca?

Kto obecnie jeździ w firmach transportowych?

Samochody z drugiej ręki

Niemal 55 proc. z prawie 2 milionów polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP kupuje samochody używane – wynika z badania zrealizowanego w 3. kwartale 2018 r. na zlecenie Carefleet S.A.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL