Dealer Roku 2018 w Volvo Trucks

Dealer Roku Volvo Trucks 2018

Volvo Group Truck Center Dąbrowa zdobywcą zaszczytnego tytułu.

W dniu 17 stycznia, w Józefowie, uhonorowano najlepszego dealera Volvo Trucks w Polsce. Zaszczytny tytuł zdobył serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa, który jest laureatem tej nagrody już po raz czwarty w 15-letniej historii tego konkursu.

Dealer Roku 2018 w Volvo Trucks dla Opola

Serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa k. Opola w ub. roku wyróżnił się najlepszą obsługą klienta i znakomitymi wynikami sprzedaży części i usług, dlatego został tak wysoko oceniony przez kapitułę konkursu. Zwycięski serwis, wraz z zaszczytnym tytułem, zdobył także prestiżowe, przechodnie trofeum, które w tym roku zyskało zupełnie nową formę, jeszcze bardziej odzwierciedlającą działalność autoryzowanych punktów obsługi.

W rywalizacji, co roku, biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno własne, jak i te należące do autoryzowanych partnerów firmy. Styczniowa konferencja zgromadziła aż 220 uczestników - dealerów, pracowników i partnerów biznesowych Volvo Group Trucks Poland.

- Na wynik miały wpływ m.in.: realizacja planu rocznego zakupów oryginalnych części zamiennych, wyniki sprzedaży, udział w kampaniach sprzedażowych, poziom satysfakcji klientów, czas wykonywania napraw awaryjnych w ramach działalności VAS - wymienia Michał Proc, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci Volvo Group Trucks Poland.

W czasie konferencji zostały zaprezentowane również wyniki za 2018 rok oraz omówione plany i wyzwania na rok bieżący. Jak podkreśliła Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Group Trucks Poland, - rok 2018 był bardzo dobry pod kątem wyników w obszarze usług posprzedażnych.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL