Mercedes-Benz Actros w firmie Rezon Trans

Mercedes-Benz Actros dla Rezon Trans

Rezon Trans zakupił pięć pierwszych Actrosów.

 

W dniu 7 stycznia 2019 roku w siedzibie lubelskiego dealera Mercedes-Benz Nobile Motors, odbyło się uroczyste przekazanie 5 pierwszych ciągników siodłowych Mercrdes-Benz Actros 1845 spółce Rezon Trans.

Mercedes-Benz Actros dla Rezon Trans

Rezon Trans należy do rosyjsko-białoruskiej kompanii R-Group i powstała w związku z potrzebą rozszerzenia jej działalności transportowej na rynkach Unii Europejskiej. R-Group, firma o 20-letnim doświadczeniu w transporcie dalekobieżnym przede wszystkim na terenie Rosji, Kazachstanu, Azji Środkowej, posiada flotę ok. 3000 pojazdów, z czego niemal połowę stanowią Mercedesy.
– Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia tej współpracy. Muszę podkreślić, że bardzo doceniamy fakt, że jako nowy podmiot gospodarczy znaleźliśmy zrozumienie i partnerskie podejście u przedstawiciela marki Mercedes-Benz. To bardzo ważne dla startującej spółki i mamy nadzieję, że ta współpraca w najbliższym czasie się rozwinie - powiedział Andrzej Ziętek prezes Rezon Trans.

W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele Mercedes-Benz Trucks Polska: Mateusz Lejman, Key Account Manager Mercedes-Benz Trucks Polska oraz Szczepan Niedzielski z Mercedes-Benz Warszawa, którzy odpowiadali za transakcję.

– Dla nas transakcja z Rezon Trans oznacza szansę na współpraca z nową firmą, która niedługo może stać się poważnym graczem na europejskim rynku. Wiemy, że w firmie R-Group, do której należy nowo powstała spółka, marka Mercedes-Benz jest mocno reprezentowana i mamy nadzieję, że podobnie będzie w Rezon Trans - mówi Mateusz Lejman, Key Account Manager Mercedes-Benz Trucks Polska.

Pięć Actrosów 1845 polakierowanych na firmowy ciemnozielony kolor już wyruszyło z ładunkami na europejskie trasy. Mercedes-Benz Trucks Polska sprzedał dla Rezon Trans Actrosy wyposażone w silniki OM 471 drugiej generacji, system przewidującego topograficznego tempomatu Predictive Powertrain Control oraz w system telematyczny Fleetboard

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL