Eurocomplex Olchowa Dealerem Roku 2018 Renault Trucks

 Renault Trucks Dealer of the Year 2018

W styczniu ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Renault Trucks Dealer of the Year w Polsce.

 

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest tej od sześciu lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce, zarówno te, w należące do Volvo Polska, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy. Konkurencja jest bardzo duża, różnice w punktacji między zwycięzcą a kolejnymi miejscami niewielkie. To jak klient jest obsłużony w serwisie ma bowiem kluczowy wpływ na to, czy będzie ponawiał zakupy w danej lokalizacji.
W edycji 2018 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2018 wzięło udział 30 warsztatów Renault Trucks, które były oceniane w 8 kategoriach w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej. Przy wyborze najlepszego serwisu oceniano między innymi wyniki ankiety badającej satysfakcję klientów, wzrost zakupów części zamiennych, udział w kampaniach sprzedażowych, udział w kampaniach sezonowych, pracę w ramach RT24, realizację założonego biznes planu, sprzedaż kontraktów serwisowych.

Renault Trucks Dealer of the Year 2018

Tytuł dla najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów. Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – dyrektor Zarządzającej Volvo Group Trucks Poland i Michała Proc, dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej i Rozwoju Sieci Volvo Group Trucks Poland odebrali Krzysztof Bąbka, prezes Eurocomplex Trucks i Mariusz Czarnota, kierownik Serwisu Eurocomplex Trucks Rzeszów..


Odział w Olchowej powstał w 2012 roku i zarządzany jest przez spółkę Eurocomplex Trucks. Od 2014 roku ma autoryzację Renault Trucks i Volvo Trucks. Obecnie Eurocomplex Trucks posiada 2 autoryzowane serwisy Renault Trucks w Liszkach koło Krakowa i w Olchowej koło Rzeszowa. W serwisach Eurocomplex Trucks pracuje łącznie pracuje 55 pracowników.

Coroczne wybory Renault Trucks Dealer of the Year są potwierdzeniem najwyższej jakości obsługi oferowanej przez 31 punktów serwisowych Renault Trucks w Polsce. Zwycięski serwis uzyskuje prawo do wykorzystywania symboli Renault Trucks Dealer of the Year w swojej komunikacji, a także zdobywa prestiżowe, przechodnie trofeum - statuetkę Dealer of The Year Renault Trucks.

 

Eurocomplex Trucks Sp. z o.o.
Olchowa 211 D, 39-120 Sędziszów Małopolski.
Godziny pracy serwisu: poniedziałek – piątek 7.00- 22.00, sobota 7.00-14.00

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL