Renault Trucks T 2019 z jeszcze niższym zużyciem paliwa

Renault Trucks T 2019

W 2019 roku Renault Trucks wypuszcza na rynek zmodernizowana wersję popularnej Tetki.

 

Samochód ciężarowy został wyposażony w nowy napęd Euro 6d, który zapewni niższe zużycie paliwa o 3% w stosunku do poprzedniej generacji. Model T 2019 to także nowe wyposażenie i jeszcze więcej komfortu kierowcy w kabinie.

Zużycie paliwa w nowym Renault Trucks T

Renault Trucks T i T High w wersji 2019 zostały wyposażone w silniki DTI 11 i DTI 13 Euro 6d. Zgodnie z rozporządzeniem UE, które będzie obowiązywało od 1 września 2019 roku, nowe ciężarówki będą musiały mieć zamontowane silniki spełniające normę czystości spalin Euro 6d. Pojazdy Renault Trucks T model 2019 zostały wyposażone w filtr cząstek stałych nowej generacji, wykonany z nowych materiałów, które wydłużają trwałość tego podzespołu.

Renault T - nowy inteligentny tempomat

Renault Trucks T 2019 wyposażono w system Optivision nowej generacji. Ten inteligentny tempomat wykorzystujący informacje o topografii terenu w celu optymalizacji strategii zmiany biegów, przechowuje dane bezpośrednio w pojeździe. Oznacza to, że system będzie funkcjonował nawet jeśli chwilowo połącznie z GPS zostanie utracone, np. w tunelu. Ponadto informacje o trasie są teraz dokładniejsze, co dalej zwiększa precyzję działania układu.

Co równie ważne, adaptacyjny tempomat Eco Cruise Control oferuje nowe ustawienia, które pozwolą na jeszcze niższe zużycie paliwa. Połączenie tych ulepszeń i nowego wyposażenia umożliwi użytkownikom pojazdów Renault Trucks 3% redukcję zużycia paliwa, w porównaniu z poprzednią generacją pojazdów.

Kolory wnętrza kabiny

W gamie pojazdów Renault Trucks na 2019 rok tablica rozdzielcza ma wykończenie z włókna węglowego, które znajduje się również na panelach drzwi. W środku znajdziemy czarne skórzane fotele wraz z nowymi szarymi zagłówkami. Na zewnątrz kabiny można teraz dostosować indywidualnie kolor osłony chłodnicy i lusterek bocznych, wybierając spośród barw: błyszczący czarny lub "anodowany" pomarańczowy. Tabliczka umieszczona na ścianie bocznej kabiny ma teraz uproszczone, bardziej przejrzyste napisy z nazwą pojazdu, jego mocą i wersją silnika.

Renault Trucks T i T High - edycja 2019 - są już dostępne w sprzedaży.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL