Scania LNG w Epo-Trans Logistic

Scania LNG

Firma Epo-Trans Logistic z Tychów wiosną odbiera pierwsze ciężarówki Scania LNG.

Pierwsze 3 z zamówionych 10 ciągników Scania R410 zostaną dostarczone do firmy Epo-Trans na początku kwietnia 2019 r. To kolejne duże zamówienie na pojazdy Scania zasilane gazem w oddziale Scania w Gliwicach.

Zamówione samochody ciężarowe to ciągniki siodłowe CR20 H z 13-litrowym silnikiem o mocy 410 KM, zasilanym gazem ziemnym. Pojazdy zostaną objęte umową obsługowo-naprawczą. Dodatkowo, w ramach podpisanej umowy, kierowcy firmy wezmą udział w szkoleniu prowadzonym przez trenerów Szkoły Jazdy Scania.

- Wykorzystanie pojazdów Scania zasilanych gazem w transporcie pozwala na osiągnięcie idealnej równowagi między niską emisji spalin, mocą i zasięgiem. Nasz nowy, 13-litrowy silnik na gaz doskonale sprawdzi się na długodystansowych trasach. Mamy znakomity produkt oraz rozbudowaną i świetnie wyszkoloną sieć serwisową. Ponadto w ramach oferowanych przez nas rozwiązań udostępniamy naszym klientom systemy pozwalające na monitoring i zdalną diagnostykę floty, co może znacznie poprawić dyspozycyjność i efektywność jej wykorzystania. Tym samym możemy zmniejszyć koszty operacyjne firmy transportowej z korzyścią dla środowiska naturalnego – mówi Adam Łęczycki, dyrektor oddziału Scania Gliwice.

Scania LNG

Umowa z Epo-Trans Logistic jest kolejnym dużym zamówieniem na pojazdy Scania zasilane gazem podpisanym w ostatnim czasie w gliwickim oddziale Scania. Pod koniec ub. roku w oddziale Scania w Gliwicach zawarto kontrakt na dostawę 10 ciągników siodłowych Scania LNG z przedstawicielami Sachs Trans International Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL